St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

St Thomas University Canada

Введення

Ми вважаємо, що менше - це краще. Наш маленький розмір є причиною того, що ми можемо надати кожному з наших студентів великий університетський досвід, повний можливостей.

Розташований у Фредеріктоні, штат Нью-Брансвік, Університет Св. Томаса - це невеликий, насамперед бакалаврський університет, який спеціалізується на досконалості в освіті гуманітарних наук.

Університет - хвилюючий час. Це час для особистісного та інтелектуального зростання. Це можливість для студентів дізнатися більше про світ та про себе. Нові інтереси, нові друзі та новий досвід допомагають студентам перейти до наступного розділу їхнього життя.

Цей час завжди може спричинити виклики, і саме тому ми прагнемо забезпечити неперевершене навчальне середовище, академічну та особисту підтримку, коли це потрібно, та можливості, що забезпечують студентам досвід, необхідний для досягнення своїх академічних та професійних цілей.

Заняття - Кожен клас є маленьким та інтимним. У середньому 60 учнів, середній розмір нашого класу - лише 26, а старших класів ще менше. Заняття проводяться на основі дискусій та дискусій, і професори можуть пізнати своїх студентів та запропонувати індивідуальну увагу. 99% наших штатних викладачів мають ступінь доктора філософії. або найвищі ступені у своїх областях.

Передовий рівень викладання - 91% студентів першого курсу оцінюють свій досвід як відмінний чи хороший. Однією з причин є те, що наголос на навчанні, навчальних завданнях та розвитку нових навичок мислення оцінюються серед найвищих у Канаді.

Фінансова допомога - Університет щороку виділяє 1,8 мільйона доларів на фінансову допомогу студентам. Маючи понад 40 різних видів стипендій та стипендій, існує багато способів компенсувати витрати на навчання.

Підтримка - Наш відділ обслуговування студентів підтримує студентів на кожному кроці. Пропонуючи ресурси для академічної підтримки, планування кар’єри, боротьби зі стресом тощо, студенти мають команду людей, яка допоможе їм протягом часу перебування в університеті.

Можливості - університетський ступінь - це більше, ніж просто відвідування уроків. Наші студенти відвідують національні конференції, навчаються за кордоном, публікують свої дослідження та працюють над професійними дослідженнями з професорами. Вони беруть на себе керівні ролі в студентському союзі та житловому житлі, працюють неповний робочий день у кампусі, стажуються та волонтують по всьому місту.

Розташування

  • Fredericton

    Dineen Drive,51, E3B 5G3, Fredericton

    Запитання