SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

SRH Hochschule für Logistik und Wirtschaft Hamm

Введення

ІННОВАЦІЇ ЗУСТРІВСЯ СПІВРОБІТНИЦТВО

The СРЗ Вищій школі Логістик-економічне Hamm має чіткий профіль: Ми навчаємо лідерів для зростаючого ринку праці, пов'язаних з бізнесом технічних послуг. Ми розмістили фокус наших досліджень на перспективних галузей.

Молодий, сучасний і орієнтований на майбутнє

Приватна, державна, визнаються університет, заснований в 2005 році. Через нашу особливої ​​орієнтації та підготовки якості в сфері логістики і енергії ми міцно увійшло у вищій ландшафту освіти в Північній Рейн-Вестфалії і промисловому будівництві.

The СРЗ Вища Hamm є частиною національної мережі приватних університетів СРЗ, які слідують загальної моделі, але мають самостійні наукові профілі. Матеріал отримують шляхом університетських адміністрацій із загальною моделлю несучої СРЗ університетів стало рішення 24 Сенату Липень 2008 включені в основний метою для СРЗ Вищої Хамм. Мета університетів СРЗ це право особливо обдарованих молодих людей в програмах, орієнтованих на майбутнє і привести до національно визнаних кваліфікацій, які надають їм чудові можливості для кар'єрного росту на ринку праці. Водночас СРЗ університети хочуть заохотити і підтримати їх в їх розвитку в незалежних, суверенних особистостей. Крім того, університети СРЗ хочете внести свій вклад в інновації та навчання у сфері бізнесу та суспільства за допомогою прикладних досліджень та підготовки наукових кадрів в своїх профілях.

СРЗ Вища Hamm слід наступний місію для досягнення навчальних цілей.

I. прихильність особистій свободі

Ми вважаємо, що особиста свобода є джерелом життєвої сили енергійної, динамічної і демократичного суспільства. Це, хоча і гарантується Конституцією, не є товаром, який падає з неба, але потрібно боротися за знову і знову, і стверджував нове. Тому ми надаємо великого значення співробітники та студенти, які бачать себе в якості свободу свідомих, незалежних особистостей і адвоката з мужністю для охорони і захисту цивільних свобод і основних прав, які завжди поважає свободу інших.

II. Акцент на самовизначення

Ми вважаємо, що людська творчість і оригінальність та індивідуальність може принести тільки повне здійснення, коли вони можуть розробляти і настроювати свій план можливого життя самостійно. Тому ми закликаємо в самовизначенні нашого університету і саморозвитку особистості, д. годину до здатності утворювати свої власні думки, засновані на фактах, приходять до власного wohlabgewogenen рішення і представляти їх з силою і самоконтролем.

III. Просування особистої відповідальності в соціальній склеювання

Ми сподіваємося, що індивідуальна відповідальність, цілеспрямованість і приватна ініціатива більше підходять, ніж залежність від колективних структур і рішень, щоб привести його життя самовизначення і соціально відповідальним, а також дбати про загальне благо. Кожна людина є унікальною особистості і в той же час завжди також соціальна істота. Тому ми закликаємо розвиток наших студентів і співробітників, щоб самостійно думати і діяти людям, які активно формують свою долю самостійно і з упевненістю у власних силах і в партнерстві з іншими.

IV. Толерантність і відкритість

Ми вітаємо всіх співробітників і студентів, незалежно від їх етнічної, релігійної та соціальної приналежності вітати, що відповідає технічним вимогам, що пред'являються до них, його товариш зустрівся з терпимістю і повагою і поважати цінності нашої місії у її роботі в наших університетах. Ми наполягаємо, що наші студенти отримують міжнародний досвід і міжкультурної компетентності.

В. поважаючи незалежність

Ми звертаємо увагу на партійно-політичної, релігійної та ідеологічної нейтральності СРЗ університетів і їх незалежність від економічних інтересів третьою стороною з метою підтримки клімату інтелектуальної незалежності і різноманітності, в якому співробітники та студенти мають свої власні ідеї та думки вільно розвиватися, сьогодення і реалізувати.

VI. Пропаганда соціальної ринкової економіки та конкуренції

Наша місія полягає Соціальна ринкова економіка, яка поєднує в собі свободу особистості, на динаміку економічного і соціального рівності разом. Ми вважаємо, що одним з державного патерналізму можливої ​​ринкової економіки з її опорних елементів договірної свободи, приватної власності і конкуренції краще, ніж який-небудь інший системи, придатної для сприяння процвітанню людини, солідарність з іншими, і справедливість в суспільстві. Тому ми хочемо зробити з і в наших університетах сприятиме розумінню, збереження і зміцнення ринкової економіки в нашій країні і дати можливість нашим студентам успішно проявити себе в глобальній конкуренції на ринку і тим самим соціальної відповідальності, щоб бути в курсі.

VII. Підприємницька Керівництво університету

Ми впевнені, що наші університети вищезгадані значення можуть тільки жити і реагувати на наукових вимог, що пред'являються до їх більш гнучкими, швидше і краще, і відповідальних їх, коли вони запускаються як бізнес. Це вимагає сильних підприємців, які готові взяти на себе особисту відповідальність за благополуччя компанії доручено шукати свій власний шлях до успіху, і це також те, щоб піти, коли це пов'язане з труднощами і опорів. Вони дотримуються принципів належного корпоративного управління та дотримання.

Розташування

  • Hamm

    Platz der Deutschen Einheit 1 , 59065, Hamm

    Запитання