SRH Berlin University of Applied Sciences

SRH Berlin University of Applied Sciences

SRH Berlin University of Applied Sciences

Введення

Шість шкіл у трьох містах: Берліні, Дрездені та Гамбурзі. Викладачі та студенти з понад 100 країн майже 65 акредитованих німецьких та англомовних навчальних програм. Різноманітні можливості в управлінні та підприємництві, медіа та творчих індустріях, технологіях та ІТ, музиці, дизайні, кіно та тексті.

Ви - центр вашого навчання

Навчайтесь за принципом CORE! Практичне навчання в невеликих командах, покрокове набуття навичок за 5 тижнів та індивідуальна підтримка викладачів.

У СРЗ більше немає викладання, орієнтованого на лекції. Натомість наші викладачі стають для вас тренерами з особистого навчання. Ви не тільки спільно розвиватимете спеціальні знання, але й будете вдосконалювати свої м’які та тверді навички. Для цього ми покладаємось на пряме спілкування. Для нас важливі індивідуальні поради, цифровий обмін та постійний зворотний зв’язок.

Тут ви дізнаєтесь крок за кроком

Ми вважаємо, що стале навчання можливо лише за умови достатнього простору для експериментів, ігор та критичного мислення. Ось чому ми повністю реструктуризували класичний курс навчання.

 • Ви будете працювати над практичними завданнями в невеликих командах протягом 5-тижневих блоків
  Замість того, щоб втратити огляд між багатьма предметами, ви повністю звертаєте свою увагу на максимум два предмети, які викладаються паралельно протягом 5 тижнів.
 • Потім ви будете складати іспит з теми попередніх тижнів
  Через часові рамки нашої моделі навчання, вам більше не доведеться мати справу з переповненими іспитовими тижнями. Завдяки великому набору можливих екзаменаційних форм (від типового іспиту до навчального щоденника) ви можете продемонструвати свої вміння найбільш підходящим для компетенцій, що відповідають даній темі.
 • Ви будете отримувати постійний відгук про ефективність протягом усього навчання
  Ми проводимо вас на професійному, особистому та організаційному рівні протягом усього навчання. З першого дня ви будете мати поряд кваліфікованих наставників. Крім того, ви отримаєте індивідуальні тренінги та компетентні поради від нашої служби кар’єри.
 • Ви отримаєте всебічну підтримку від своїх викладачів
  У SRH ми не практикуємо лише фронтальне навчання. Натомість наші викладачі стануть для вас індивідуальними тренерами. Ви не лише придбаєте досвід та методи, але й регулярно вдосконалюєте свої особисті та соціальні компетенції.
 • Ви встигнете поглибити свої знання між кожним блоком, скласти іспити або отримати практичний досвід

Наші принципи

Знання на вимогу? Ні, дякую!

Навчання на рівні очей

В наших класах не існує чистого фронтального навчання. Натомість наші викладачі стають для вас індивідуальними тренерами з навчання. Разом ви не тільки отримаєте спеціальні знання, але і відточите свої м'які та тверді навички. Для цього ми покладаємось на пряме спілкування.

Без страху помилятися

Випробувати тут дозволено! Навіть вітається, оскільки ми покладаємось на навчання на основі досвіду. Не завжди йдеться про правильне чи неправильне, перш за все, це про те, щоб випробувати щось і пізнати одне одного. У SRH ви не навчаєтесь для професора чи екзаменаційного кабінету, а в першу чергу для власних проектів і всього свого (професійного) життя.

Вчимося в реальному світі

Після закінчення університету не обов’язково проходити незліченну кількість стажувань. Практична робота в команді над реальними проектами з партнерами з реального світу підготує вас до професійного світу. Одночасно ви розвиватимете такі соціальні навички, як здатність приймати критику, нестандартно мислити та творчо вирішувати проблеми. Саме таких навичок роботодавці сьогодні очікують від своїх працівників.

Окрім того, у вас буде не тільки сертифікат, а й посилання на проекти від реальних партнерів, які ви зможете надати разом із заявками на роботу. І: ви будете знати, де ваші особисті сили.

Індивідуальні тести

Ми працюємо відповідно до Конструктивного вирівнювання SRH.

Ми запитуємо себе:

 1. Які компетенції потрібні нашим випускникам на роботі?
 2. За допомогою якої форми іспиту вони можуть найкраще продемонструвати ці здібності?
 3. Як повинні бути розроблені уроки, щоб студенти були добре підготовлені до цього іспиту?

Ось чому ми не покладаємось лише на класичні форми іспитів, такі як письмові іспити чи презентації. Загалом на вибір є близько тридцяти різних форм іспиту.

Наприклад портфоліо | презентація | проектна робота | справи | науковий плакат | звіт

та багато інших

Шість шкіл у трьох містах: Берліні, Дрездені та Гамбурзі.

Берлінська школа дизайну та комунікацій

Дизайн, спілкування, ілюстрація, фотографія, веб-розробка або маркетинг

Берлінська технологічна школа

Відновлювана енергетика, інженерія, кібербезпека або штучний інтелект

Берлінська школа менеджменту

Бізнес-адміністрування, туризм, психологія бізнесу, маркетинг, підприємництво або управління ланцюгами поставок

Берлінська школа популярних мистецтв

Музика та звук, медіа та креативна індустрія, кіно та телебачення або творчість

Дрезденська школа менеджменту

Туризм та готельний бізнес, події та маркетинг, психологія та соціальна робота

Кампус SRH Гамбург

Розробка програмного забезпечення, управління ланцюгами поставок або міжнародне лідерство

Прийом

Процес застосування

Ваша заявка та процес вступу в SRH Berlin

Ми раді вітати вас у нашому університеті! Ось окремі кроки нашого загального процесу подання заявки:

 1. Ви подаєте свою онлайн-заявку через портал заявок на SRH. Ви створюєте обліковий запис, подаєте заявку на свою навчальну програму та завантажуєте всі відповідні документи. Після подачі заявки ви отримаєте електронний лист із підтвердженням.
 2. Ми розглянемо вашу заявку та запросимо вас на співбесіду, якщо ви відповідаєте вимогам до вступу.
 3. Співбесіда відбувається особисто в нашому кампусі, або по телефону/Skype. Якщо співбесіда пройде успішно, ви отримаєте лист про прийняття разом із контрактом на навчання.
  *Зверніть увагу, що для певних навчальних програм, орієнтованих на мистецтво/дизайн, вам, можливо, доведеться скласти додатковий вступний тест та/або завантажити зразки своєї роботи за допомогою онлайн-заявки. Додаткову інформацію можна знайти на сторінках окремих навчальних програм.
 4. Потім ви підписуєте контракт на навчання та надсилаєте його нам.
 5. Ви сплачуєте вступний внесок (всі студенти) і - якщо ви не є студентом з ЄС/ЄЕЗ - 3-місячний депозит.
 6. Після цього ви отримаєте лист про вступ.
 7. Ви візьміть участь у нашому Тижні орієнтації, і тоді ви будете готові розпочати навчання в SRH Berlin!

Візові вимоги

Якщо ви не є громадянином Європейського Союзу або країни ЄЕЗ (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія) і плануєте навчатися в Німеччині, ви повинні подати заявку на отримання візи в посольстві Німеччини у своїй країні ПЕРЕД тим, як приїхати до Німеччини . Без підтвердження дійсної студентської візи німецькі університети не мають права зарахувати вас.

Громадяни, яким не потрібно подавати документи на візу до прибуття:

Громадяни деяких країн, таких як Австралія, Ізраїль, Японія, Канада, Нова Зеландія, Південна Корея, Великобританія та США, можуть в'їжджати до Німеччини без візи. Те ж саме стосується громадян Андорри, Бразилії, Сальвадору, Гондурасу, Монако та Сан-Марино, якщо вони не шукають роботу в Німеччині. Громадянам Швейцарії також не потрібно подавати документи на отримання в’їзної візи. Після в’їзду в Німеччину громадянам цих країн необхідно подати заяву на отримання дозволу на проживання (додаткову інформацію див. у розділі «Дозвіл на проживання»).

Громадяни, яким потрібна віза для навчання в Німеччині, повинні надати до SRH підтвердження (або дійсного дозволу на проживання в Німеччині, якщо вони вже проживають в Німеччині) на початку навчання, щоб бути повністю зарахованим і отримати додаткові документи, послуги та лекції. Ця норма не поширюється на громадян, яким не потрібно оформляти студентську візу до прибуття. Зверніть увагу, що громадянам країн, яким потрібна віза для в’їзду в Німеччину, також необхідно подати заяву на отримання дозволу на проживання (додаткову інформацію див. у розділі «Дозвіл на проживання»).

Будь ласка, зв’яжіться з посольством Німеччини у вашій країні, щоб дізнатися, чи потрібна вам віза для в’їзду в Німеччину.

Види віз

Будь ласка, подайте заявку на довгострокову національну (D) візу з метою навчання, якщо ви шукаєте диплом або обмінюєтеся/навчаєтеся за кордоном і плануєте навчатися в SRH Berlin протягом принаймні одного семестру (6 місяців). Будь ласка, перевірте термін дії вашої національної візи (90 або 180 днів), як тільки ви в’їхали в Німеччину, оскільки вам потрібно перетворити свою національну візу на дозвіл на проживання до закінчення терміну її дії (перевірте дату в’їзду в паспорт у вашому паспорті).

Деякі з вас ( зокрема студенти по обміну) можуть отримати національну (D) візу терміном до 12 місяців замість 90-денної в’їзної візи (D). Громадяни не членів ЄС, які залишаться в Німеччині менше одного року, можуть отримати таку візу. Оскільки він повинен охоплювати весь період вашого перебування, вам не потрібно буде подавати заяву на отримання дозволу на проживання після прибуття до Німеччини, що заощадить ваш час і зусилля.

Увага: короткострокова (C) шенгенська віза дійсна лише до 90 днів (тільки для туристичних цілей або коротких курсів) і не дійсна для вашого навчання в Німеччині та не може бути змінена на дозвіл на проживання.

Якщо ви громадянин, якому не потрібна в’їзна віза до Німеччини, вам потрібно подати заяву на отримання дозволу на проживання в Німеччині протягом перших 90 днів після прибуття до Німеччини (будь ласка, перевірте штамп у вашому паспорті).

Необхідні документи

Для того, щоб мати можливість подати заявку на отримання студентської візи, вам потрібен лист про прийняття від німецького університету. Інші документи, необхідні для отримання студентської візи, включають дійсний паспорт, актуальну фотографію, підтвердження фінансової підтримки, а також деякі додаткові документи.

Майже всі студенти, які подають заяву на отримання візи, повинні надати підтвердження своїх фінансових можливостей, щоб подати заявку на національну візу. Вони повинні довести, що вони здатні покрити свої фінансові витрати під час навчання в Німеччині. Існують різні способи довести, що ви можете фінансувати своє навчання.

Можливі такі форми доказів:

 • Ваші батьки можуть подати документи, що підтверджують їхні доходи та фінансові статки.
 • Хтось із постійним місцем проживання в Німеччині може гарантувати Службі реєстрації іноземців, що вони покриють ваші витрати.
 • Гарантійний платіж можна внести на заблокований рахунок.
 • Ви можете надати банківську гарантію.
 • Ви можете надати сповіщення про присудження стипендії від визнаного постачальника стипендій.

Майте на увазі, що візові правила та правила можуть значно відрізнятися від країни до країни. Відомо, що в деяких країнах заблокований банківський рахунок є єдиним фінансовим доказом, який приймається. Тому дуже важливо якомога раніше зв’язатися з посольством Німеччини у своїй країні.

Стипендії та фінансування

Як профінансувати своє навчання в SRH Berlin

Освітній фонд, студентський кредит чи стипендія? Є багато способів фінансувати своє навчання. Ми зібрали деяку інформацію, щоб допомогти вам знайти відповідний варіант фінансування.

Зверніть увагу, що багато варіантів доступні лише для громадян Німеччини або ЄС, оскільки для них потрібен гарант з громадянством ЄС або посвідкою на постійне проживання.

Варіанти фінансування вашого навчання

 • Стипендії
 • BAföG & Kindergeld | Потрібен PR
 • Кошти освіти | Потрібен PR
 • Студентські позики
 • Робота під час навчання

Розташування

 • Berlin

  Ernst-Reuter-Platz,10, 10587, Berlin

  • Dresden

   Georgenstraße 7, 01097, Dresden

   • Hamburg

    Esplanade 6, 20354, Hamburg

    Запитання