Keystone logo
Springfield College

Springfield College

Springfield College

Введення

Springfield College - незалежний, некомерційний, спільний навчальний заклад. Springfield College має довгу та визначну історію служіння людству завдяки освіті своїх студентів - духом, розумом та тілом. Протягом майже 130 років національно та міжнародно визнані викладачі готують студентів до керівництва в наших громадах - у школах, лікарнях, бізнесі та у спортивних галузях - у США та у всьому світі.

Коледж пропонує цілий ряд програм для студентів та аспірантів у галузі наук про здоров'я, людських та соціальних послуг, управління спортом та досліджень руху, освіти, бізнесу та мистецтв та наук. Він також пропонує докторські програми з фізичного виховання, фізичної терапії та психології консультування.

Завдяки академічній стипендії та енергійній культурі легкої атлетики студенти Springfield College це круглі, цілісні, врівноважені особи, які перебувають у верхній частині своїх ігор, незалежно від їхнього форуму. І ці зразкові студенти обрали Springfield College - у більшості випадків своїм першим вибором - тому що ми прагнемо випускників, які змінять світ. Springfield College стабільно входить до числа найкращих університетів і є інститутом, який веде до аспірантури для багатьох своїх студентів.

Ми зосереджені на тому, щоб допомогти студентам розвинути цілісну людину, щоб вони могли виступати лідерами у своїх громадах, організаціях, компаніях - скрізь, куди б не йшли наступні кроки.

Місія Springfield College полягає у вихованні цілої людини духом, розумом і тілом для лідерства в служінні іншим.

Розташування

  • Springfield

    Alden Street,263, 01109, Springfield

    Запитання