© Carrianna Field
Sports Business Institute (SBI)

Sports Business Institute (SBI)

Sports Business Institute (SBI)

Введення

Інститут Sports Business Institute (SBI) був створений у 2012 році з метою підготовки професіоналів до переходу на керівні посади у футбольній галузі. З тих пір ми підготували понад тисячу професіоналів у 83 країнах, надаючи їм інструменти для успішної підготовки та оптимізації можливостей для успіху у футбольній галузі.

Протягом багатьох років ми продовжували впроваджувати інновації, щоб задовольнити глобальний попит галузі, отримали глибші уявлення, встановивши партнерські стосунки з провідними зацікавленими сторонами у футболі, та розробили програми, орієнтовані на трансформаційне лідерство.

Програми SBI розроблені для тих, хто хоче розпочати або просунути свою кар'єру у футбольному бізнесі.

Наші програми, що базуються в Барселоні, одній із світових футбольних столиць, доставляються у світ за допомогою нашої інтерактивної онлайн-методології, яка поєднує щотижневі веб-конференції в прямому ефірі з професіоналами галузі та цілісну онлайн-платформу, що складається з конкретних футбольних досліджень, презентацій, форумів та відео, які забезпечують вивчення, впровадження та оцінку концепцій.

Розташування

  • Barcelona

    Carrer d'Arístides Maillol,5, 08028, Barcelona

    Запитання