Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Scuola Politecnica di Design SPD

Введення

Scuola Politecnica di Design SPD

Творча майстерня для відкриття, розуміння та обміну ідеями та досвідом.
Перша в Італії школа дизайну та комунікацій, заснована в 1954 році.

З 1954 року ця школа працювала з італійським дизайном, бачила, як він росте та розвивається до того, яким ми знаємо його сьогодні. Художник Ніно ді Сальваторе заснував SPD у 1954 році. Як художник і скульптор він захопив і об’єднав художників, дизайнерів, професіоналів і студентів з п’яти різних континентів. Бруно Мунарі, Джіо Понті, Макс Хубер, Піно Товалья, Ісао Хосо викладали в SPD . Серед гостей школи – Акілле Кастільоні, Родольфо Бонетто, Роберто Самбонет, Дональд Норман і Томат . Сьогодні разом із нашими молодими дизайнерами, експериментуючи з реальними проектами та дизайном, навчаючи нових талантів, працюють П’єро Ліссоні, Стефано Джованоні, Деніс Сантакіара, Андреа Бранці .

Завжди є речі, які можна відкрити, переосмислити, трансформувати. У Мілані, столиці дизайну, SPD організовує щорічні магістерські курси. З майже 70-річним досвідом роботи в галузі ці курси варіюються від дизайну продукту до дизайну інтер’єру, від комунікації до мультимедіа. Дидактика є персоналізованою, в середовищі людського розміру, що сприяє легкому контакту з викладачами та персоналом.

Програми навчання мають сильну орієнтацію на реальні проекти, підтримуючи тісний контакт з компаніями та професіоналами.

Прийом

SPD - Scuola Politecnica di Design пропонує лише обмежену кількість місць; отже, абітурієнти повинні пройти процес відбору, щоб потрапити.

Кандидати будуть відібрані приймальною комісією під головуванням директора SPD після подання таких документів:

 • Ступінь бакалавра або вище (у відповідних галузях, таких як архітектура, дизайн, візуальне мистецтво тощо)* АБО значний досвід роботи у відповідній галузі
 • Стенограми (перелік предметів + оцінки)* (лише для випускників)
 • Детальна автобіографія
 • Портфоліо в цифровому форматі
 • Мотиваційний лист / Заява про мету в цифровому форматі (doc, docx, pdf) і не довше 500 слів
 • Дійсний паспорт (термін дії має бути старше щонайменше шести місяців після дати прийому)

Рейтинги

Нагороди

Видатне минуле було надзвичайно нагородним винятковим визнанням школи: похвалитися виставкою на Венеційській бієнале в 1986 році, в Карруселі дю Лувр і в Центрі Жоржа Помпіду в Парижі; «Medaglia d'Oro» на десятому триєнале в Мілані і навіть «Compasso d'Oro», присуджена ADI-Associazione Disegno Industriale у 1994 році; не кажучи вже про честь отримати двічі премію SMAU за промисловий дизайн.

Розташування

 • Milan

  Piazzale Lugano 19, 20158, Milan

  Запитання