© Eli Haney, Northwest University photographer
Southwest University of Visual Arts

Southwest University of Visual Arts

Southwest University of Visual Arts

Введення

Наше завдання

Southwest University of Visual Arts перетворює життя, навчаючи студентів досягти успіхів у галузі образотворчого мистецтва, дизайну та візуальних комунікацій у середовищі, орієнтованому на студентів, дотримуючись найвищих стандартів академічних досягнень, наукових досліджень, творчості та громадянства у різноманітному світовому співтоваристві.

Наші цінності та ідеали

Southwest University of Visual Arts виконує свою місію відповідно до встановленого набору цінностей та ідеалів, що підтримують цілі університету. Ці цінності та ідеали служать компасом, який спрямовує план закладу та його повсякденну діяльність та рішення.

Адаптованість

Southwest University of Visual Arts цінує та вірить у адаптацію до професійного мистецтва та дизайну та світової спільноти, залишаючись уважними до соціальних та технологічних змін.

Підзвітність

Southwest University of Visual Arts цінує і вірить у підтримку відповідальності за якість освітніх програм, пропонованих університетом.

Зв'язок

Southwest University of Visual Arts цінує і вірить у відкритість та реагування на індивідуальні ідеї та конкретні потреби та уважне вислуховування всіх думок та уявлень.

Різноманітність

Southwest University of Visual Arts цінує і вірить у розуміння нашого світу як однієї великої складної спільноти.

Інклюзивність

Ми завжди прагнемо до інклюзивності; оцінюючи внесок кожного члена університету в те, щоб стати найкращим, що ми можемо бути.

Високі стандарти

Ми дотримуємось найвищих стандартів академічних досягнень і хочемо перетворити життя, навчаючи студентів досягти успіхів у мистецтві та дизайні.

З великим хвилюванням ми можемо поділитися, що SUVA переїжджає в прекрасну нову будівлю, розташовану за адресою 20 E. Congress, у самому центрі жвавого центру міста Тусон. Цей крок дозволить SUVA повністю інтегруватися в процвітаючу мистецьку спільноту Тусона, позиціонуючи нас для світлого майбутнього в нашій місцевій громаді та за її межами.

Розташування

  • Tucson

    East Congress Street,20, 85701, Tucson

    Запитання