Keystone logo
Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Southwest Minnesota State University

Введення

70952_Screenshot-2018-2-15About.png

Ласкаво просимо до SMSU

Southwest Minnesota State University - це чотирирічний державний університет, який пропонує якісну освіту в ліберальних мистецтвах і професіях, щоб підготувати вас до життя, успішного як особисто, так і професійно. МСУ перетворився на вибір університету з високим національним рейтингом, що випускає вчених, які стають лідерами, мислителями та підприємцями майбутнього. Студенти та факультети приходять сюди, щоб брати участь у багатому "Південно-західному досвіді", який починається з сильних академіків, які виконують соціальні можливості та підтримку з боку інших мустанг. Ми запрошуємо вас відвідати СМСУ і випробувати для себе все, що він може запропонувати.

Місія, бачення та цінності

Southwest Minnesota State University заява Southwest Minnesota State University :

" Southwest Minnesota State University готує студентів до вирішення складних проблем цього століття як зацікавлених громадян у своїх місцевих та глобальних спільнотах. Наші загальноосвітні програми з вивчення ступеня, викладені в традиціях ліберального мистецтва, присвячені об'єднанню академічного та практичного досвіду студентів у Південно-Західний Міннесота до більш широкого світу ".

Заява зору:

" Southwest Minnesota State University є університетом вибору".

SMSU відстоює основні цінності трансформаційного навчання, орієнтованого на досягнення передового досвіду, залучення громадськості та громади, різноманітність та глобальну обізнаність, а також екологічні проблеми сталого розвитку та управління:

Досконалість та інновації

Факультет і співробітники СМСУ створюють та підтримують якісне навчальне середовище, сфокусоване на студентах

 • готує студентів до вирішення складних проблем цього століття як зацікавлених громадян у своїх місцевих та глобальних спільнотах;
 • надає учням навички та знання для навчання протягом усього життя

Громадянська та громадська взаємодія

Факультет і співробітники СМСУ займаються та підтримують діяльність, що

 • сприяти залученню громадськості до можливостей, що посилюють репутацію МСП як місцевої, регіональної та глобальної діяльності
 • побудувати взаємовигідні партнерські зв'язки в нашому регіоні та державі
 • надати багаті можливості для навчання, які виходять за межі традиційних умов роботи в класі та лабораторії

Різноманітність та глобальна поінформованість

Факультет і співробітники СМСУ сприяють створенню середовища, що святкує різноманітність та інклюзивність громади СМСУ, оскільки вони

 • сприяти культурному взаєморозумінню та взаємодії, а також приємне та доступне навчальне середовище для всіх груп
 • забезпечити сприятливе середовище для інтелектуального вираження та громадянського спілкування всіма групами

Навколишнє середовище, управління та сталий розвиток

Факультет і співробітники СМСУ прагнуть бути відповідальними стюардами наших екологічних та фінансових ресурсів, які

 • полегшити безпечний, доступний кампус
 • сприятливі дії, програми та стипендії, які призведуть до сталого майбутнього

Заява про бачення та основні цінності визнають акцент університету на увазі до потреб учня, сприяючи повазі до різноманітних голосів та заохочення сталого розвитку.

Крім того, місія університету узгоджується з місією її керівної системи та стратегічними пріоритетами. Місією державної системи штату Міннесота є "Міннесота державних коледжів та університетів системи чітких і спільних установ пропонує вищу освіту, яка відповідає особистих і кар'єрних цілей широкого кола окремих учнів, підвищує якість життя для всіх Міннесот і підтримує енергійні економіки протягом усього стан."

Адміністрування

Д-р Конні Дж. Горес був призначений державною системою штату Міннесота і розпочав роботу 1 липня 2013 року. Горе Горес - дев'ятий постійний президент СМСУ.

Акредитація

SMSU акредитована Національною асоціацією музичних шкіл, Міннесотською радою з викладання, Радою з освіти соціальної роботи, Національним альянсом одночасних партнерських відносин (NACEPP), Комісією з колегіальної медсестринської освіти (CCNE) та Вищою освітою Комісія Північної центральної асоціації коледжів та шкіл, 230 South LaSalle Street, Suite 2400, Chicago, IL 60602; (800) 621-7440. Для отримання додаткової інформації про Вищу комісію навчання відвідайте їх веб-сайт: www.ncahlc.org.

70954_image_handler.jpeg

ДОМА МУСТАНГИ

Ми пишаємося частими успіхами наших спортсменів, а також їхніми нагородами за громадянські наміри та високими ГПД (понад 3,0). Студенти-спортсмени СМСУ заслужили Академічну Асоціацію All-America (R) 19 років у школі, 12 з 2009 року! SMSU виграв 51 команду NSIC, один національний учасник Національної асоціації національної збірної асоціації, три регіональних та Національних чемпіонатів NIWBT. Чотири спортсмени виграли окремі національні чемпіонати!

MARSHALL, Міннесота

Southwest Minnesota State University знаходиться в Маршаллі, штат Міннесота, і є дружньою громадою з 13 000 чоловік. Маршалл назвав одну з найкращих маленьких міст Америки. Це легко дістатися від міст-близнюків, Сент-Клауд, Сіу-Фоллс-SD і Фарго-Н.Д. Маршалл також є гордим домом компанії Schwan, Ralco Nutrition, Action TrackChair разом з великими роботодавцями USBank, Archer Daniels Midland, афілійованим медичним центром спільноти та регіональним медичним центром Avera Marshall.

Студенти та факультети приходять сюди, щоб брати участь у багатому "Південно-західному досвіді", який починається з сильних академіків, які виконують соціальні можливості та підтримку з боку інших мустанг. Ми запрошуємо вас відвідати СМСУ і випробувати для себе все, що він може запропонувати. SMSU дійсно є тим, де ви належите!

Для отримання додаткової інформації про відвідування Маршалла: www.discoversouthwestmn.com

Розташування

 • Marshall

  1501 State St, , Marshall

Запитання