Keystone logo
Southern Utah University

Southern Utah University

Southern Utah University

Введення

Southern Utah University - турботлива громада кампусу, куди студенти приїжджають, щоб вивчити свої інтереси та підготуватися до значущої кар’єри та життєвого досвіду. Маючи понад 140 бакалаврських програм * та 21 аспірантуру та сертифікат у семи академічних коледжах, СУУ з гордістю пропонує можливості навчання на основі проектів світового класу, де студенти отримують професійний досвід перед тим, як вийти на ринок праці.

Розташований на найкращому задньому дворі у світі, університет парків® - це Університет парків® завдяки безпосередній близькості до декількох рекреаційних зон на відкритому повітрі та освітніх партнерських відносинах із Службою національного парку. Безпечний житловий містечко СУУ дозволяє студентам - понад 12 000 - створювати дружні стосунки протягом усього життя разом із пригодами на відкритому повітрі, що раз у житті, разом із новаторськими академічними зусиллями.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Cedar City

    West University Boulevard,351, 84720, Cedar City

    Запитання