Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Southern Methodist University Simmons School of Education and Human Development

Введення

ЗМІНЕННЯ РОЗУМІВ

Як каталізатор для перетворень та змін, Школа Сіммонса пропонує реальні рішення проблем, що кидають виклик нашій спільноті та світові.

Ласкаво просимо до Школи освіти і розвитку людини Аннетт Колдвелл Сіммонс, де викладачі та співробітники працюють над розвитком професіоналів у багатьох галузях освіти, консультування, вирішення суперечок, прикладної фізіології та оздоровлення. Міждисциплінарна робота, яку ми робимо в Сіммонсі, зосереджена на створенні та розповсюдженні обґрунтованих на фактичних даних знань у цих галузях для вирішення проблем все більш мінливого, різноманітного світу. Наше високоякісне викладання та сувора стипендія ґрунтуються на дусі співпраці та спрямованості на громади, яким ми служимо. Врешті-решт, ми вважаємо, що стипендії та навчання, які формують наші дипломні програми, студентів та випускників, повинні і надалі робити віддані за межі SMU. Завдяки цьому центральному акценту на спільній роботі в наших громадах, ми сподіваємось, що ми можемо змінити життя на краще.

Ми запрошуємо вас вивчити численні дослідницькі проекти, дипломні програми, навчальні центри та нові ініціативи в школі Сіммонса. Якщо ви передбачаєте своє майбутнє в будь-якій з наших областей, ми будемо раді допомогти вам досягти ваших кар’єрних цілей. Наш факультет заохочує студентів прагнути досягнення високих цілей у своїй кар'єрі, відповідати суворій підготовці у своїх галузях та будувати краще майбутнє для всіх.

У міру зростання школи Аннетт Колдвелл Сіммонс ваша участь має значення. Ми сподіваємось, ви вирішили приєднатися до нас.

Стефані Найт, редактор

Леон Сіммонс, декан Школи освіти і розвитку людини Аннетт Колдвелл Сіммонс

Розташування

  • Dallas

    University Boulevard,3101, 75205, Dallas

    Запитання