Southern Methodist University Perkins School of Theology

Southern Methodist University Perkins School of Theology

Southern Methodist University Perkins School of Theology

Введення

Теологічна школа Перкінса була частиною Південного методистського університету з моменту заснування університету, завдяки роботі комісії, яку очолював єпископ Джеймс Аткінс з Методистської єпископальної церкви на Півдні, з метою створення теологічної школи на захід від річки Міссісіпі. Доктор Е. Д. Музон, декан богословського факультету Південно-Західного університету, а згодом єпископ, став першим деканом в 1914 р. З відкриттям університету в наступному році школа теології розпочала свою роботу як офіційна богословська школа церкви для західна половина США. Коли право власності на Університет було передано Південній Центральній Юрисдикції Методистської Церкви на Об'єднавчій Конференції 1939 року, школа теології стала офіційною теологічною школою цієї юрисдикції.

За Дином Музоном слідували декани Хойт М. Доббс (1916), Пол Б. Керн (1920), Джеймс Кілгор (1926), Юджин Б. Хок (1933), Меррімон Кунінггім (1951), Джозеф Д. Квіліан-молодший (1960) ), Джеймс Е. Кірбі (1981), Робін В. Ловін (1994) та Вільям Б. Лоуренс (2002).

Починаючи з 1945 року, університет отримав серію великих подарунків від Джо. Дж. Перкінс та Лоїс Креддок Перкінс із водоспаду Вічіта, штат Техас, що зробило можливим переїзд та розширення школи теології в університеті та забезпечило його основну підтримку. Щедрість сім'ї Перкінсів три покоління тривала від сімей Елізабет Перкінс Протро та її покійного чоловіка Чарльза, і Карен Харві Протро та її покійного чоловіка К. Вінсента Протро, а також від сім'ї Кей Йегер та її чоловіка Френка . Створення бібліотеки Брідвела стало можливим завдяки даруванню від заснування Джозефа С. Бридвелла з водоспаду Вічіта та його дочки Маргарет Брідвел Боудл наприкінці 1940-х. Бібліотека продовжує користуватися вигідністю Фонду Брідвелла.

Розташування

  • Dallas

    Bishop Boulevard,5915, 75205, Dallas

    Запитання