Southern Methodist University Meadows Schools of the Arts

Southern Methodist University Meadows Schools of the Arts

Southern Methodist University Meadows Schools of the Arts

Введення

Те, що зараз є Школа мистецтв "Медоус", розпочалося як Музична школа в 1917 році. Школою мистецтв вона стала в 1964 році, включаючи навчання в галузі мистецтва та театру. У 1969 році, завдяки щедрості Альгура Х. Медоуза, його сім'ї та Фонду "Луги", школа отримала назву Школи мистецтв Альгура Х. Медоуза. Містер Медоус, бізнесмен зі Східного Техасу, збудував General American Oil Company of Texas в одній з найуспішніших незалежних національних компаній з видобутку нафти та газу. Вважаючи, що його власне життя значно збагатилося дарами, він щедро поділився своїм багатством з багатьма благодійними справами, включаючи МСУ, на користь людям держави, які були так добрими до нього.

Сьогодні Школа Медоус здобула популярність як один з найвидатніших навчальних закладів мистецтва у Сполучених Штатах і пропонує навчання незвичайному поєднанню мистецтв - візуального (мистецтво та історія мистецтва), перформансу (танцю, музики та театру) та спілкування ( реклама, кіно-телебачення, корпоративні комунікації та суспільні справи та журналістика) - а також найкраща програма в галузі мистецтва. Донині спадщина школи залишається пов'язаною з важливими іменами минулого.

Чотири найвидатніші місця для вистави в Школі Медоус пропонують уявлення про різноманітних особистостей, які були пов’язані із закладом. Театр Боб Хоуп став можливим завдяки щедрому фінансуванню відомого коміка. На запитання, чому він зробив подарунок, він, як кажуть, відповів: "Тому що першими попросили". Грир Гарсон, актриса, удостоєна Оскарової премії, також була благодійницею. Театр став можливим завдяки її багатомільйонному долару подарунок, відкритий у 1992 р. Театр Марго Джонса, який, коли він відкрився в 1969 р., вважався «експериментальним» простором, пам’яті одного із засновників американського регіонального театру. Аудиторія Карут, концертний зал, який служить основним приміщенням для вистави Відділу музики , названий на честь сім'ї, на землі якої зараз знаходиться більша частина ДМУ.

Однак ім’я Луки залишається найважливішим у спадщині школи, і Фонд Луки продовжує надавати значну підтримку протягом останніх 40 років.

Музей Лугів - одна з найважливіших глав шкільної історії про Луги. Після того, як Альгур Медоус подарував свою колекцію іспанського мистецтва ДМУ, вона стала одним із найважливіших академічних ресурсів університету і зараз вважається однією з найкращих та найповніших колекцій іспанського мистецтва за межами Іспанії. Більше тридцяти років він розміщений у Центрі мистецтв Оуена, а зараз він проживає у власній будівлі, видному на бульварі Бішоп, біля входу в кампус. Музей Лугів, відкритий Його Величністю Хуаном Карлосом та Її Величністю Софією Іспанською, був знову відкритий у 2001 році. Він залишається важливим культурно-освітнім закладом та одним із найважливіших надбань Лугової школи та СМУ.

Розташування

  • Dallas

    Bishop Boulevard,6101, 75205, Dallas

    Запитання