Southern Federal University

Southern Federal University

Southern Federal University

Введення

Southern Federal University (SFEDU) - це найбільший науковий та навчальний центр на півдні Росії.

SFEDU простежує своє коріння до Королівського університету у Варшаві, який перемістився на південь Росії під час Великої війни.

Ми широко визнані одним з найкращих університетів Росії за академічну майстерність, міждисциплінарні дослідження та соціальну відданість.

На сьогодні майже 24 000 студентів, у тому числі 2500 міжнародних студентів, навчаються на двох університетських кампусах, розташованих у Ростові-на-Дону та в Таганрозі.

Інженерні курси проводяться в кампусі Таганрог, а кампус Ростов пропонує широкий спектр курсів з наук та гуманітарних наук. SFedU пропонує 86 бакалаврських програм, 126 магістерських програм та 26 докторських програм. Якість академічних програм підтверджено німецькими органами з акредитації: ACQUIN та AQAS.

Сильний світогляд університету демонструє частка іноземних студентів, 25 напрямків Еразмус +, 60 угод про обмін та 10 партнерських відносин з подвійним дипломом. SFedU бере активну участь у Болонському процесі, а його випускники отримують додаток до європейського диплому. SFedU проводить дослідження світового рівня в галузі інформаційних технологій, розумних матеріалів, нанотехнологій, медицини майбутнього та робототехніки. Студенти можуть проводити дослідження та виготовляти зразки в міжнародних лабораторіях SFedU, центрах обладнання спільного користування, інженерних центрах. Студенти мають вільний доступ до електронних наукових журналів.

SFEDU має в своєму розпорядженні безліччю можливостей на території кампусу для задоволення потреб студентів у наукових дослідженнях, інноваціях та розвитку від найсучаснішого обладнання, бізнес-інкубаторів до нашого Спортивного центру.

Відвідайте наш веб-сайт

Розташування

 • Rostov-on-Don

  105/42 Bolshaya Sadovaya Str, 344006, Rostov-on-Don

  • Taganrog

   Nekrasovskiy Pereulok, 44, 347922, Taganrog

   Запитання