Keystone logo
Southern Cross University Майстер професійного бухгалтерського обліку
Southern Cross University

Майстер професійного бухгалтерського обліку

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* 3300 доларів за одиницю, вартість навчання в Gold Coast для іноземних студентів. 28 000 доларів США (3500 доларів за одиницю) у Мельбурні, Перті та Сідней для іноземних студентів.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Якщо ви зацікавлені в швидкому поверненні інвестицій на підвищення кваліфікації для нової кар'єри, не зважайте на майстер професійного бухгалтерського обліку на Південному Хресті.

Цей курс CPA Australia та CA, що акредитований, не тільки надає вам кваліфікацію бухгалтерського обліку, але також має комерційні ноу-хау, критичне мислення та навички спілкування з експертами для прийняття рішень.

Ступінь покращить ваші навички керівництва та наукових досліджень та надає вам можливість поглибити практичні аспекти, такі як податкове право, аудит або корпоративне управління. Ви також матимете змогу вибрати дослідницький проект, який найчастіше інтригує вас і здійснює його під керівництвом провідних експертів з бізнесу.

Майстер професійного бухгалтерського обліку - це 2-річна програма - коротша, якщо ви раніше склали відповідну освіту - призначена для доставки вашої кар'єри на ваш вибір. Двері будуть відкриті для кваліфікованих та кваліфікованих професійних бухгалтерів у різноманітних робочих місцях, місцях і місцях.

Карєрні можливості

Професія глобального бухгалтерського обліку має високий попит на зайнятість, пропонуючи випускникам MPA можливість шукати роботу в різних галузях промисловості в Австралії та за кордоном.

Випускники МПА мають можливість працювати в бізнесі, уряді та неприбуткових організаціях з бухгалтерського обліку, фінансових послуг та управлінських посад. Управлінські ролі та заходи, що проводяться випускниками, включають розробку фінансових планів, підготовку та затвердження фінансових звітів, проведення аудиторських перевірок, консультування директорів компаній, акціонерів та клієнтів.

Професійне визнання

Майстер професійного бухгалтерського обліку акредитований компанією CPA Australia та Chartered Accountants Australia та New Zealand (CA).

Випускники також можуть претендувати на отримання дозволу в Інститут публічних бухгалтерів (IPA).

Професійне розміщення

У рамках цього курсу студенти можуть взяти на себе 150-годинну стажування (еквівалентну одній одиниці) за платоспроможною або волонтерською роллю. Цей практичний досвід, у поєднанні з теоретичним розумінням, покращує навчальний досвід для учнів. Студенти несуть відповідальність за забезпечення їх стажування та надають широку допомогу в процедурах співбесіди та подання заяв, доступу до великої бази даних потенційних роботодавців та ролей та постійної підтримки від спеціалізованої команди «Робота з інтегрованим навчанням».

Основні напрямки вивчення

МПА складається з базової послідовності підрозділів, які відповідають професійним вимогам до бухгалтерського обліку та включають навчання в таких галузях: бухгалтерський облік, бухгалтерські інформаційні системи, фінансова звітність, управлінський облік, економіка, кількісний аналіз, компанія та комерційне право, фінанси, бухгалтерський облік, теорія та дослідження.

Студенти також вивчають передові теми в галузі бухгалтерського обліку, такі як податкове право та практика, аудит та забезпечення та корпоративне управління. Навички управління також відпрацьовані шляхом вивчення комунікацій та ряду факультативних. Ключовою особливістю програми MPA є можливість здійснити дворічний промисловий дослідницький проект, який студенти можуть застосувати до свого поточного або майбутнього робочого місця.

Методи оцінки

Курс включає прогресивну оцінку та іспити. Студенти оцінюються на основі письмових та усних завдань, що відображають справжні робочі завдання та сучасні теми. Ці завдання виконуються у різних форматах, призначених для надання допомоги у розвитку знань та навичок протягом усього періоду навчання. Формати включають в себе бізнес-звіти, тематичні дослідження, дошки обговорень, презентації, вікторини, плани досліджень та дослідження.

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, мають різноманітні методи навчання, включаючи лекції, підручники, онлайн-заняття та віртуальні класи подкастів. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Лекції можуть транслюватися в реальному часі або попередньо записані; У будь-якому випадку, студенти можуть завантажити запис у їх зручності.

Кожного тижня студенти проходять навчання, виконуючи наступні дії, читання та тематичні дослідження, викладені поетапно на веб-сайті для кожного підрозділу. Коли вони рухаються за підсумками навчання, вони можуть обговорити свій прогрес на он-лайн форумах та задавати питання своїм одноліткам, викладачам або викладачам.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр професійного бухгалтерського обліку
  • Sydney, Австралія
  • Moore Park, Австралія
  • + 2 Більше
 • Майстер професійного обліку (розширення)
  • Sydney, Австралія
  • Moore Park, Австралія
  • + 2 Більше
 • MS з професійного бухгалтерського обліку
  • South Orange, США