Keystone logo
Southern Cross University Магістр міжнародного туризму та управління готелем, магістр ділового адміністрування
Southern Cross University

Магістр міжнародного туризму та управління готелем, магістр ділового адміністрування

Bilinga, Австралія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

На кампусі

* Річні комісії (міжнародні студенти): 26 400 дол США (3300 дол США на одиницю)

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр міжнародного туризму та управління готелем, магістр ділового адміністрування

Код курсу: 1229102

Зміст курсу

Цей подвійний ступінь спеціально розроблений, щоб дати випускникам конкурентну перевагу в динамічній та різноманітній галузі, яка дає можливість подорожувати та працювати в деяких з найбільш привабливих напрямків у світі.

Цей курс поєднує в собі сучасні дисципліни в галузі управління бізнесом та туризмом з основними діловими знаннями та навичками розвитку менеджменту, включаючи підприємництво та маркетинг, бухгалтерський облік та управління, планування туризму, системи та сучасне управління готелями.

Проект "Промислові дослідницькі проекти" надає студентам можливість демонструвати самостійну мотивацію та дисципліну у визначенні та розробці власного навчального проекту. Цей проект розробляє дослідницькі дослідження та навички учнів за допомогою наукового твору, який вивчає тему глибокого індивідуального інтересу.

Випускники добре підходять для старших управлінських ролей в бізнесі, готелях або туризмі.

Основні сфери навчання

У цьому курсі не існує жодних спеціальностей, але предмети охоплюють передові дисципліни у сфері ділового та туристичного менеджменту, підприємництва та маркетингу, бухгалтерського обліку та управління, планування туризму, систем та сучасного управління готелем.

Результати навчання

Результати курсу навчання виражають досягнення в навчанні з точки зору того, що студент повинен знати, розуміти і вміти робити після завершення курсу. Ці результати узгоджуються з аспірантами.

Випускний атрибут

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, відвідують різноманітні методи навчання, включаючи лекції, навчальні посібники, онлайн-заняття та віртуальні класи, пов'язані з відеороликами або подкастами. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Карєрні можливості

Випускники можуть знайти керівні посади на курортах, готелях, урядових туристських установах, некомерційних, туристичних та туристичних організаціях, авіакомпаніях, організаціях, що проводять конвенції та проведення заходів, а також інших туристичних компаній, що мають особливий інтерес.

Професійне розміщення

У рамках цього курсу студенти можуть взяти на себе 300-годинну стажування (еквівалентну двом підрозділам) на платній або добровільній роботі. Цей практичний досвід, у поєднанні з теоретичним розумінням, покращує навчальний досвід для студентів, які мають професійний та особистий інтерес у цій динамічній галузі.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Виконавчий майстер з готельного менеджменту, підприємств громадського харчування та харчування та напоїв
  • Madrid, Іспанія
  • Barcelona, Іспанія
  • + 1 Більше
 • Виконавчий магістр готельного менеджменту та цифрового туризму 4.0
 • Програма Grande École
  • Paris, Франція