Keystone logo
Southern Cross University Магістр міжнародного туризму та управління готелем
Southern Cross University

Магістр міжнародного туризму та управління готелем

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 26 000 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* 3,110 доларів за одиницю, міжнародний студентський збір.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Скористайтеся можливістю, щоб побудувати кар'єру, яка дозволить вам подорожувати і працювати в деяких з найцікавіших місць у світі.

Магістр міжнародного туризму та управління гостинності спеціально розроблений, щоб дати вам конкурентні переваги, щоб працювати в керівних ролях у високо відомих і різноманітних промисловості.

Цей гнучкий курс дає вам фундаментальні знання в бізнесі та туризмі, включаючи підприємництво та маркетинг, облік та управління, планування туризму, системи та сучасне управління готелем. Ви також матимете можливість продовжувати свою власну цікаву тематику та набути прикладних навичок досліджень у галузевому проекті.

Випускники матимуть можливості в різних сферах роботодавців туризму, від готелів до авіатранспорту, менеджменту подій до маркетингу цільового призначення або у власному туристичному закладі.

Карєрні можливості

Випускники можуть перейти на наглядові та управлінські посади на курортах, готелях, урядових туристичних структурах, некомерційних, туристичних та туристичних організаціях, авіакомпаніях, організаціях, що проводять конференції та проведення заходу, та інших туристичних компаній, що мають особливий інтерес.

Професійне розміщення

У рамках цього курсу студенти можуть взяти на себе 300-годинну інтернатуру (еквівалентну двом одиницям) як за платою, так і за волонтерську роль. Цей практичний досвід, у поєднанні з теоретичним розумінням, покращує навчальний досвід для учнів, які професійно та особисто зацікавлені в цій високій області розвитку.

Студенти несуть відповідальність за забезпечення їх стажування та надають широку допомогу в процедурах співбесіди та подання заяв, доступу до великої бази даних потенційних роботодавців та ролей та постійної підтримки від спеціалізованої команди «Робота з інтегрованим навчанням».

Основні напрямки вивчення

Курс забезпечує комплексне вивчення аспектів управління туризмом та готелями з точки зору теоретичного та практичного "реального світу", який викладають науковці з галуззю.

Студенти також проводять незалежний дослідницький проект (рівний двом підрозділам), до кінця свого ступеня, зосередити увагу на аспекті туризму, який їх цікавить.

Методи оцінки

Студенти оцінюються в кожній одиниці на основі письмових та / або усних призначень. Вони можуть включати вивчені нариси, звіти, презентації, тематичні дослідження, портфелі, онлайн-дискусії, тести та іспити, а також більш інтерактивні оцінки, такі як блоги, вікі, онлайн-форуми та мультимедійні презентації. Студенти також можуть просити взяти участь у роботі групи, а також окремих завдань. Зважування оцінювальних знаків між завданнями та іспитами змінюється.

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, відвідують різноманітні методи навчання, включаючи лекції, навчальні посібники, онлайн-заняття та віртуальні класи, пов'язані з відеороликами або подкастами. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Наш варіант навчання в Інтернеті дуже інтерактивний та прагне сприяти співпраці та почуттю громади. Студенти можуть отримувати поєднання підкастів або відеозв'язаних лекцій, електронних навчальних матеріалів, семінарів, онлайнових дискусійних форумів та віртуальних класів. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр наук у сфері готельного господарства
    • Miami, США
  • Магістр наук з менеджменту готельного господарства (дисертація)
    • Miami, США
  • Програма Grande École
    • Paris, Франція