Keystone logo
Southern Cross University Магістр лісової науки та менеджменту
Southern Cross University

Магістр лісової науки та менеджменту

Lismore, Австралія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 30 800 *

На кампусі

* 3650 доларів за одиницю, іноземні студенти.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Окрім того, що легені Землі мають ефективно управляти лісами, необхідно збалансувати необхідність виробництва деревини, збереження біорізноманіття, захисту якості води, зберігання вуглецю та багатьох інших питань.

Магістр лісових наук та управління надає вам можливість отримати досвід для галузі, яка є ключем до економічного успіху багатьох країн, але яка має численні проблеми, пов'язані з кліматичними змінами, commoditisation лісових продуктів та управління земельними ресурсами.

Ви будете вивчати предмети, спрямовані на вирішення проблем та інновації для управління ресурсами, зосереджуючи увагу на екологічних наукових впливів лісового господарства. Ви також матимете змогу зосередити свої дослідження на темі, яку ви захоплюєтесь, за допомогою експертного керівництва дослідників, які є світовими лідерами у цій галузі.

Випускники матимуть кар'єрний потенціал у ряді галузей, пов'язаних з плантацією та природним лісовим господарством в Австралії та у всьому світі.

Карєрні можливості

Кваліфікація аспірантури в лісовому господарстві може призвести до кар'єрних можливостей у плантації та природному лісовому господарстві. Випускники, як правило, шукають кар'єрного росту в наступних областях:

 • Лісове господарство

 • Уловлювання вуглецю

 • Інтегроване деревообробне та сільськогосподарське лісове господарство

 • Національні парки та управління природоохоронними територіями

 • Оцінка впливу на навколишнє середовище та монітори

 • Екологічна освіта та інтерпретація.

Професійне визнання

Випускники магістрів мають автоматичне повне членство в Інституті лісників Австралії.

Основні напрямки вивчення

Структура курсу є гнучкою для розміщення студентів, які зацікавлені в операційному лісовому господарстві або тих, хто бажає пройти наукову кар'єру.

Курс забезпечує цільову освіту та підготовку лісових наук та управління. Вона включає в себе дослідження з управління природними ресурсами, вимірювання дерев та лісів, екологію та управління вогнем, фізіологію та екологію рослин, лісові науки, лісові операції, лісогосподарство, охорону лісів та управління шкідниками. Студенти проводять польову роботу в евкаліптних лісах, тропічних лісах, плантаціях лісів та на фермах.

Студенти, які навчаються на курсах магістра, також можуть проводити невелику дисертацію, дослідницький проект або пілотне дослідження, а також вибрати з ряду виборних одиниць, включаючи фінансовий, стратегічний та проектний менеджмент. З 16 одиниць, необхідних для ступеня, тільки чотири необхідні сердечники. Решта може бути обрана студентом у координації з координатором курсу.

Методи оцінки

Оцінювання залежить від кожної одиниці і, як правило, складається з сукупності типів оцінок, включаючи лабораторні та чіткі завдання, презентації семінару, звіти про результати досліджень та дослідження, а також формальний практичний та письмовий іспит. Дослідницькі або самостійні навчальні підрозділи дають студентам можливість ознайомитись з літературознавчим оглядом, короткою дисертацією, пілотним дослідженням або дослідницьким проектом під науковим керівництвом.

Методи навчання

Більшість курсових підрозділів включають лекцію (дві години) та лабораторну сесію або навчальний посібник (2-3 години) на тиждень для студентів, які навчаються на кампусі. Для одиниць, які постачаються в Інтернеті, студенти, як правило, забезпечують навчальний посібник разом з читаннями відповідних підручників та журналів.

Деякі підрозділи можуть бути запропоновані як інтенсивні короткі курси для участі професійних лісників та можуть включати офіційні лекції, навчальні посібники, семінари, лабораторні заняття та екскурсії на практичний досвід, щоб поставити теорію на практиці.

Технічна підтримка надана студентам у спеціалізованих лабораторіях та для польового обладнання.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Ступінь магістра в галузі лісового господарства
  • Lugo, Іспанія
 • Магістр біології та екології для лісової агрономії та навколишнього середовища – відстежуйте ліси та їхнє середовище (FEN)
  • Nancy, Франція
 • Інженер з науки та технології деревини та біоматеріалів (магістр)
  • Nantes, Франція