Keystone logo
Southern Cross University Магістр інформаційних технологій
Southern Cross University

Магістр інформаційних технологій

Bilinga, Австралія

2 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 27 600 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* Річні комісії (міжнародні студенти): 26 400 дол США (3300 дол США на одиницю)

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Магістр інформаційних технологій

Код курсу: 1209150

Зміст курсу

Майстер інформаційних технологій призначений як для ІТ-фахівців, так і для фахівців, що не є фахівцями з інформаційних технологій, які прагнуть розвивати свою кар'єру в швидко розвивається галузі. Основна увага приділяється застосуванню ІТ-інструментів та технологій для трансформації бізнесу та створення нових цифрових підприємств.

Курс підкріплюється сильною галузевою програмою, інкубацією підприємництва в Лабораторії цифрових підприємств університету та галузевими дослідженнями. Студенти будуть розвивати свої технічні, керівні та управлінські навички з передовими курсовими та реальними проектами.

Разом із основними блоками в галузі інформатики, кібернетичною безпекою, розробкою програмного забезпечення та користувацьким досвідом студенти мають можливість адаптувати свої дослідження до передових спеціалізованих підрозділів.

Основні сфери навчання

Інформатика, комп'ютерна безпека, розробка програмного забезпечення, користувацький досвід. Спеціалізовані підрозділи включають в себе вдосконалену комп'ютерну безпеку, великий аналіз даних, обчислювальний інтелект та машинознавство, комп'ютерну судову експертизу, інженерну діяльність в Інтернеті, всебічну і повсякденну роботу користувачів, програмування для Інтернету речей, мобільних та хмарних систем.

Результати навчання

Результати курсу навчання виражають досягнення в навчанні з точки зору того, що студент повинен знати, розуміти і вміти робити після завершення курсу. Ці результати узгоджуються з аспірантами.

Випускний атрибут

Методи навчання

Студенти, які навчаються на кампусі, відвідують різноманітні методи навчання, включаючи лекції, навчальні посібники, онлайн-заняття та віртуальні класи, пов'язані з відеороликами або подкастами. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Наш варіант навчання в Інтернеті дуже інтерактивний та прагне сприяти співпраці та почуттю громади. Студенти можуть отримати комбінацію підкастів або відеозаписів, електронних навчальних матеріалів, семінарів, онлайнових дискусійних форумів та віртуальних класів. Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Карєрні можливості

Випускники будуть готові до різноманітних ролей із досвідченими знаннями в сфері кібербезпеки, програмного забезпечення, досвіду роботи користувачів та науки про дані.

Професійне визнання

Студенти, які розпочинають роботу в 2018 році, вийдуть з ступеня Southern Cross University , який не був акредитований Австралійським комп'ютерним суспільством.

Про Школу

Запитання

Подібні курси