Keystone logo
Southern Cross University Доктор філософії корінних народів
Southern Cross University

Доктор філософії корінних народів

Lismore, Австралія

3 Years

Англійська

Денне навчання, Заочне навчання

Request application deadline

Request earliest startdate

AUD 26 000 *

Дистанційне навчання, На кампусі

* 3000 доларів за одиницю, іноземні студенти.

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати експертом з досліджень у галузі знань корінних народів, доктор філософських наук корінних народів надає вам можливість.

Цей 3-річний ступінь забезпечить вас чудовими навичками досліджень та критичного мислення для роботи на національному та міжнародному рівнях для і з корінними громадами. Ваша робота та дослідження будуть спрямовані на підтримку критичних знань у цій галузі на користь сектору охорони здоров'я та сфери послуг та розробки політики.

Цей курс дозволить вам провести власний дослідницький проект, орієнтований на надання допомоги корінним народам під наглядом експерта.

Завершення докторантури є значним досягненням, визнаним роботодавцями в різних галузях як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Карєрні можливості

Студенти, які закінчили навчання з доктором філософів корінних народів, зможуть добре займатися науковою та науковою діяльністю, урядом, професійним чи громадським сектором, працюючи над розробкою політики, наданням послуг та оцінкою програм, а також лідерами та керівниками високого рівня.

Основні напрямки вивчення

Орієнтація на дослідження кандидата буде обговорюватися та узгоджуватися кандидатом, його керівником та директором Коледжу Гнібі з корінних народів Австралії. Кандидати будуть заохочувати обмежувати свої розслідування питаннями, які мають відношення та надають користь корінним народам.

Примітка. Студенти зобов'язані брати участь у всіх трьох сеансах.

Методи оцінки

Як правило, кожен підрозділ оцінюється за допомогою трьох завдань, які можуть включати в себе призначене для процесу процес призначення, наприклад, журнал, оцінку на основі результатів та звіт. Повний опис завдань міститься в навчальному посібнику для кожного підрозділу.

Одиниці курсового етапу нагороджуються класами High Distinction, Distinction, Credit або Pass. Для того, щоб перейти до стадії дисертації, кандидат повинен досягти середнього рівня кредиту для курсових підрозділів.

Дисертація формально не оцінюється протягом періоду письмової підготовки, але її подають на екзамен зовнішнім екзаменаторам після завершення. Професійна докторантура буде нагороджена після розгляду дисертації та визначено, що вона відповідає вимогам нагороди.

Методи навчання

Студенти заохочуються відвідувати заняття на кампусі, щоб будувати зв'язки з іншими студентами та колективом Gnibi корінних народів Австралії. Студенти, які навчаються на кампусі, отримають різноманітні методи навчання, що базуються на педагогіці корінних народів, включаючи розповіді, кружкові нитки та обговорення з віруючими корінних народів.

Інтернет-студенти отримають поєднання підкастів або семінарів, пов'язаних із відеозв'язками, та / або займаються синхронним обговоренням в режимі онлайн-відео або телеконференцій. Всі студенти зобов'язані відвідувати інтенсивний семінар на тиждень (від чотирьох до п'яти днів) для кожного підрозділу (два тижні для подвійних зважених одиниць). Метод викладання може варіюватися від одиниці до одиниці.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

  • Магістр з культури, мислення та гуманітарних наук
    • Wrocław, Польща
  • MLitt Philosophy
    • Stirling, Великобританія
  • Ступені досліджень (MPhil / PhD) у релігіях та філософіях
    • London, Великобританія