Keystone logo
Southern Cross University

Southern Cross University

Southern Cross University

Введення

Факти, цифри, рейтинги та нагороди

Southern Cross University - це прогресивний, молодий і зв'язаний регіональний дослідницький університет, з яскравими кампусами на півночі Нового Південного Уельсу та південного Голд-Кост. Ми пропонуємо студенти та аспіранти, і багато хто з них доступні в динамічній онлайн-формі. Незалежно від того, навчаються в університетському містечку, в Інтернеті або обидва, ми забезпечуємо захоплюючий, сучасний та якісний навчальний досвід.

Чому СКУ?

Таймс Вища освіта Молоді університетські рейтинги 20-літній, прогресивний та всього лише 23-річний - Southern Cross University є однією з 100 кращих університетів Азіатсько-Тихоокеанського регіону та однією з кращих університетів світу 50-го покоління .

Наші сучасні кампуси, з цілеспрямованими сучасними засобами, розташовані на східному узбережжі Австралії, на Голд-Кост у Квінсленді, а також у місті Лішмор і Коффс-Харбор у Новому Південному Уельсі. Всі це унікальні регіони, що славляться своєю природною красою та екологічною різноманітністю, забезпечують живі лабораторії для навчання та творчі центри для творчої діяльності.

Відділення кампусів у Сіднеї, Мельбурні та Перті працюють у співпраці з EduCo від імені університету Southern Cross University . Університет також керує школою готелю Sydney і Melbourne у співпраці з Mulpha Australia. Ми також надаємо ступені з колегами у Китаї, Папуа-Новій Гвінеї та Новій Зеландії.

У нас є великий і різноманітний асортимент курсів, доступних в Інтернеті, що пропонує інтерактивний та захоплюючий досвід навчання в будь-якому місці, де є наші студенти.

Незалежно від того, навчаються в університетському містечку, в Інтернеті або обидва, ми забезпечуємо захоплюючий, сучасний та якісний навчальний досвід.

Ми прагнемо випускати випускників, які готові до кар'єри, готові до світу та грамотні в цифровій формі, а також мають академічну обстановку, яка відрізняється своїм особистим підходом.

Університет зосереджує увагу на співробітництві в галузі промисловості та громади, щоб виробити зацікавлені викладання та результати досліджень.

Завдяки цій сумісності Southern Cross University очолив національну пілотну програму "Разом із землеробством" у розмірі 13,8 млн. Доларів, співпрацюючи з Альянсом кооперативів Північних річок та урядом Австралії. Університет також представив важливий новий Центр дослідження органічних речовин з Департаментом первинних галузей NSW.

У підсумковому звіті "Досконалість в дослідженнях для Австралії" Southern Cross отримав видатні рейтинги "за світовим стандартом" або вище в 24 областях досліджень. У дев'яти областях досліджень університет оцінювався з найвищою можливістю класифікації "добре вище світового рівня". Це було досягнуто в сферах геохімії, океанографії, природоохоронної науки та менеджменту, зоології, сільськогосподарських та ветеринарних наук, виробництва сільськогосподарських та пасовищ, лісових наук, медсестер, комплементарної та альтернативної медицини.

Кампуси

Southern Cross University - це яскравий, сучасний австралійський університет з прекрасними кампусами на Голд-Кост, Лішмор та Кофс-Харбор.

Сідней, Мельбурн і Перт філії кампусів (міжнародні студенти)

Відділення університетів Southern Cross University в Сіднеї, Мельбурні та Перті зручно розташовані в центральних ділових районах.

Навчання в СКУ Сідней, Мельбурн або Перт надає іноземним студентам можливість закінчити ступінь магістра або аспірантуру у трьох найбільш життєвих містах світу. Southern Cross University співпрацює з компанією EduCo Sydney Branch Pty Ltd для роботи в університетських містечках Східного університету, Мельбурні та Перту.

Розташування

 • Coffs Harbour

  Hogbin Dr, Coffs Harbour, 2450, Coffs Harbour

 • Bilinga

  Gold Coast Southern Cross Drive,, 4225, Bilinga

  • Melbourne

   Melbourne Campus 108 Lonsdale St, 3000, Melbourne

   • Lismore

    Military Road, East Lismore, 2040, Lismore

    • Perth

     Perth Campus 297 Hay Street, East Perth, 6004, Perth

     • Sydney

      Sydney Campus Level 2, 84-86 Mary St, Surry Hills, 2010, Sydney

      Програми

      Запитання