Southern California University of Health Sciences

Southern California University of Health Sciences

Southern California University of Health Sciences

Введення

Екіпаж без коней (один з небагатьох) "мчав" брудом і цегляними дорогами. Піонерський запал домінував у мисленні прогресивних громадських лідерів. Лос-Анджелес, “Місто ангелів”, був жвавим містом з 319 000 жителів. Фільми ще були в зародку, все ще мовчали.

У цьому середовищі доктор Чарльз Кейл та його дружина Лінні взяли на себе зобов'язання поширювати знання маловідомої, але все ж давньої, цілющої мистецької хіропрактики. Доктор Кейл прагнув офіційно оформити підготовку лікарів з хіропрактики.

До 1911 року, коли сучасна хіропрактика пройшла лише 16 років своєї історії, доктор Кейл подав заявку та отримав статут в Лос-Анджелеському коледжі хіропрактики (LACC). Калес розпочав перші заняття в своєму будинку, дев'ятимісячний курс навчання, який включав анатомію, принципи мануальної терапії та техніку.

Кінець 20 століття вніс серйозні зміни в те, що було LACC протягом останніх 89 років. Був доданий коледж акупунктури та східної медицини (CAOM), а Southern California University of Health Sciences (SCU) був створений для розміщення як LACC, так і CAOM. Це ознаменувало поворотний момент від закладу, що пропонує єдину програму, до багатопрограмного університету з планами пропонувати додаткові програми в тому, що суспільство називає альтернативними науками про здоров'я.

У 2020 році університет продовжував рости, додаючи дві нові магістерські програми; Магістр медичних наук та магістр акупунктури та китайської медицини. Крім того, університет був реструктуризований, включивши LACC, Відділ прискорених наук, Відділ східної медицини, Відділ Аюрведи, Відділ ІПЕ, Програму асистента лікаря та Програму науки про здоров'я.

Розташування

  • Whittier

    Amber Valley Drive,16200, 90604, Whittier

    Запитання