Southern Arkansas University

Southern Arkansas University

Southern Arkansas University

Введення

Southern Arkansas University "відчуває себе як вдома" з індивідуальними візитами до туру, викладачами та співробітниками, які піклуються про успіхи студентів та спокійній громаді кампуса. САУ також пропонує традиційні та унікальні програми академічного ступеня, які за національною шкалою оцінюються за якістю та доступністю.

Розташований у тихому та красивому районі Південного Арканзасу, САУ - це прекрасне місце, щоб зателефонувати додому та вивчати широкий спектр академічних програм, включаючи деякі унікальні пропозиції для держави та регіону. Окрім того, що похвалитися повноцінним досвідом коледжу в університетському містечку, університет знаходиться на короткій зупинці від активних дій на свіжому повітрі та є центром багатьох регіональних центрів, таких як Тексаркана, Шревепорт, Літл Рок та ін.

Заснована в 1909 році, САУ побудована на своєму присвяченні успіхам учнів і продовжує зростати як в університетському містечку, так і в Інтернеті , з більш ніж 80 ступенями в чотирьох різних коледжах та Школи вищих навчальних закладів.

Місія

Місія Southern Arkansas University полягає в тому, щоб навчати студентів продуктивним і життєвим життям в глобальному середовищі, надаючи можливості інтелектуальному зростанню, індивідуальному збагаченню, розвитку навичок та осмисленню кар'єрної підготовки. Університет вірить у цінність особистості та визнає свою відповідальність за розробку у своїх студентів тих цінностей та компетенцій, які необхідні для ефективного громадянства в постійно мінливому, вільному та демократичному суспільстві. Крім того, Університет забезпечує навколишнє середовище, що сприяє досягненню передового досвіду у викладанні та навчанні, стипендії, творчих зусиллях та службі.

Бачення

САУ - це якісний, всеосяжний регіональний університет, що розширює доступний та трансформаційний навчальний досвід.

Цілі

  1. Впроваджуйте стратегії, які демонструють навчання студентів як найважливішого університетського досвіду.
  2. Забезпечення цілей навчання в університеті та досягнення загальної освіти досягнуто шляхом комплексного процесу оцінки.
  3. Набирати та зберігати різноманітні, висококваліфіковані факультети та співробітники, які підтримують середовище колегіальності та академічного досконалості.
  4. Розробити та впровадити стратегії управління зарахуванням, які набирають студентів характеру та академічної обіцянки.
  5. Покращити утримання та випуск студентів.
  6. Створити стратегічні партнерства та ініціативи для розширення прогресу та розвитку САУ.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Magnolia

    100 East University, AR 71753, Magnolia

Запитання