Keystone logo
© Eva Dang
South Essex College

South Essex College

South Essex College

Введення

South Essex College - це енергійний та процвітаючий коледж, який щороку задовольняє потреби близько 11000 студентів, як в Ессексі, так і за його межами.

Починаючи з 14 років ми маємо курси, які підходять всім, включаючи іноземних студентів. У нас працює понад 1000 людей, і наші курси проводяться кваліфікованими професіоналами-репетиторами у виборах кампусів у Базілдоні , Саутенді та Терроку.

Наші цінності - ГОРДІ

Коледж має шість основних цінностей, які лежать в основі всього, що ми робимо. Повага є в нашій основі, але вона також закладена в інших п'яти цінностях: партнерство, повага, видатність, єдність, рішучість.

Стратегічні цілі

Нашими стратегічними цілями, які визначають наш стратегічний план на 2017-2020 роки, є такі:

 • Забезпечити якісне, всеосяжне викладання, навчання та оцінювання
 • Розробити та виростити стійкий, життєздатний, інноваційний та чуйний коледж
 • Залучайте, розвивайте та підтримуйте висококваліфіковану, інноваційну та гнучку робочу силу
 • Поважайте, пропагуйте та святкуйте різноманітність
 • Розвивайте нашу роботу із зацікавленими сторонами для покращення економічного процвітання Південного Сходу
 • Надайте високоякісні, пристосовані за призначенням, розміщення та ресурси

Коледж був заснований в 1899 році як школа мистецтв, а згодом був перейменований на Технічну школу для молодших днів. Потім він був реструктуризований, щоб включити комерційні та промислові положення, такі як сантехніка. Коледж став Південно-Східним Ессекським коледжем мистецтв і технологій (SEECAT) в 1991 році.

У 2004 році коледж переїхав до кампусу в центрі Саутенда . 1 січня 2010 року коледж офіційно об’єднався з коледжем Басілдон і Террок і був перейменований в South Essex College додаткової та вищої освіти.

У 2013 році відкрився Форум Саутенд-он-Сі, який на третьому поверсі має зону, присвячену Південному Ессексу. Ця територія вміщує наші вищі навчальні заклади.

У 2014 році наш кампус Террок переїхав у нову будівлю в центрі Грейса.

У 2019 році коледж відкрив новий кампус на вулиці Стефенсон-роуд, Саутенд , який спеціалізується на техніці та будівництві.

У лютому 2019 року коледж об'єднався з Prospects College of Advanced Technology ( PROCAT ) , спеціалізованим інженерно-будівельним постачальником, що базується в Басілдоні , на острові Канві та в Ілфорді .

Розташування

 • Southend-on-Sea

  Luker Road, SS1 1ND, Southend-on-Sea

  Запитання