Sokhumi State University

Sokhumi State University

Sokhumi State University

Введення

Sokhumi State University - це перший вищий навчальний заклад автономної республіки Абхазія - прямий правонаступник Державного педагогічного інституту Сохумі. Це багатовікова школа, яка несе грузинські освітні традиції, національні та загальновизнані цінності, що визначають стійкість мультикультурних систем.

Місія університету полягає у підготовці фахівців різних освітніх рівнів, які мають університетську освіту, що відповідає сучасним світовим стандартам, що базується на головній цінності людства - новітніх наукових ідеях, отриманні та розповсюдженні освіти, яка матиме високий сенс громадянської відповідальності за інтеграцію у глобальне суспільство. Двері університету відчинені для всіх студентів та викладачів, незважаючи на етнічну приналежність, соціальне походження, політичні та релігійні погляди. Для Sokhumi State University пріоритетним є розвиток таких важливих сфер і напрямів, як грузинознавство, абхазіалогія, освіта викладачів, точні та природні, гуманітарні та соціально-політичні науки, право та управління бізнесом. У той же час Sokhumi State University повинен впроваджувати міждисциплінарні сфери, короткострокові та ефективні програми з підготовки висококваліфікованих кадрів, що відповідають ринку праці, конкурентоспроможним, сучасним вимогам.

Sokhumi State University допомагає інтернаціоналізації, наступності, стійкості та доступності освіти; з точки зору цього, важливо брати активну участь в освітніх програмах та дослідницьких проектах разом із різними закордонними партнерами, їх підтримка, яка, зі свого боку, надасть міжнародне визнання Sokhumi State University .

Розташування

  • Tbilisi

    Ana Politkovskaia Street, , Tbilisi

    Запитання