Keystone logo
© Singapore University of Social Sciences
Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Singapore University of Social Sciences

Введення

SUSS надає прикладну освіту, спрямовану як на випускників шкіл, так і на дорослих учнів у сфері соціальних наук і дисциплін, які мають сильний вплив на розвиток людини та громади. Він пропонує понад 90 програм бакалаврату та магістратури в 5 школах:

  • Школа розвитку людини SR Nathan
  • Школа бізнесу
  • Школа гуманітарних і поведінкових наук
  • Школа права
  • Школа науки і техніки

Ці програми доступні для денної та заочної форми навчання в гнучкому та модульному режимі Pathways , щоб задовольнити як тих, хто закінчив школу, так і дорослих учнів. Різноманітний профіль студентів університету дозволяє новим випускникам школи відвідувати заняття разом із дорослими студентами-заочниками з досвідом роботи, що забезпечує багатий та унікальний досвід навчання.

Засоби електронного навчання та модульна структура програми SUSS також дозволяють студентам більш гнучко балансувати між навчанням в університеті та іншими зобов’язаннями. Навчальні програми та методики розроблені досвідченими академічними та галузевими експертами, щоб озброїти студентів знаннями, ключовими компетенціями та навичками спілкування, які спрямовані на кращу позицію випускників SUSS для майбутнього працевлаштування.

Розташування

  • Singapore

    Singapore University of Social Sciences 463 Clementi Road , 599494, Singapore

Запитання