Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Simon Fraser University - Beedie School of Business

Введення

Бізнес для кращого світу

SFU Beedie, одна з провідних бізнес-шкіл Канади, розташована в одному з найпопулярніших країн світу - Ванкувері, Британська Колумбія, є домом для тих, хто вірить у силу бізнесу, щоб розпочати нові ідеї, розпалити соціальні інновації та просунути суспільство.

Аспірантура Сегал

Ваше майбутнє не є місцем призначення - це ви тут і зараз.

У наших відомих аспірантурах ви можете бути безстрашними. Запитувати, виявляти та протистояти статусу кво. Від глобальних бізнес-викликів до нагальних місцевих проблем, ви знайдете і запропонуєте рішення для кращого світу. Разом ми піднімемо вашу кар’єру далі, ніж ви коли-небудь передбачали.

131374_GradProgramStats.png

Випускні програми

MBA денної форми навчання в центрі міста Ванкувер

Наш повний робочий день MBA може похвалитися малим класом і тісно пов'язаною когорткою. Дванадцять місяців викладачів та 4-місячний термін роботи допоможуть вам професійно та особисто зростати, щоб реалізувати свій кар’єрний потенціал.

MBA за сумісництвом на кампусі SFU Surrey

Робота розумніша. Навчіться швидше. Не кидайте свою роботу, щоб продовжувати нашу MBA за сумісництвом - приносьте своє навчання в офіс, а ваші робочі завдання - в клас.

Управління технологіями MBA у центрі міста Ванкувер

Оптимізований для технологій, наш MOT MBA пропонує передові ділові практики, які ви очікуєте від найвищого рівня MBA, а також інструменти та контакти, які допоможуть вам досягти лідерської ролі в секторі технологій.

Executive MBA

Наша EMBA - це каталізатор, який надасть вам підтримку та знання виконавчого рівня, щоб розкрити ваш повний потенціал лідерства.

Магістр наук у галузі фінансів

Фінансовий світ змінюється. З нашою програмою MSc Finance ви не будете просто йти в ногу; ти випередиш. Ця сувора програма дає вам досвід у реальному світі щодо управління інвестиціями та ризиками.

Випускник диплом з ділового адміністрування

Наша 100% GDBA в Інтернеті дає вам міцну основу в бізнесі. І, якщо ви вирішите, це може стати основою для MBA SFU.

131375_MBAStudentsWalking.jpg

Наше бачення

Наш дзвінок

Ми розвиваємо інноваційних та соціально відповідальних бізнес-лідерів з глобальною перспективою через освіту, натхненну дослідженнями та обґрунтовану на практиці.

Наші цінності

Щоб здійснити наш дзвінок, ми будемо жити за нашими основними цінностями (DARE):

Д: Різноманітність

 • Ми створюємо спільне та всеохоплююче середовище завдяки повазі до різноманітних пристрастей, сильних сторін та внесків один одного.

A: Дія

 • Ми створюємо вплив завдяки інноваційності, спритності та продуманому експериментуванню.

Р: Дослідження

 • Ми відзначаємо та підтримуємо наші наукові цікавості, щоб кинути виклик конвенції та генерувати знання.

E: Взаємодія з метою

 • Ми виробляємо позитивні соціальні та економічні результати завдяки взаємодії з нашими місцевими та глобальними громадами.

Наша стратегія

Ми мостимо стипендію та практику управління, щоб розвивати лідерів, які позитивно впливають на їхні організації та громади.

Наша обіцянка

 • Студентам ми пропонуємо відповідне, досвідчене та орієнтоване на студентство навчання, натхнене професійною відданістю персоналу та досвідом світового класу нашого факультету
 • Роботодавцям, прихильникам та громадам ми пропонуємо інноваційних, соціально відповідальних та глобально налаштованих лідерів, готових до світу
 • Випускникам ми пропонуємо можливості для навчання протягом усього життя та громади, яка підтримує їх професійний та особистісний розвиток
 • Для науковців та співробітників ми пропонуємо колегіальне, гнучке та стимулююче середовище, яке підтримує їх ефективну роботу та продумане лідерство

Наші люди

Для досягнення свого бачення та стратегії та для досягнення наших цінностей ми набираємо, підтримуємо та розвиваємо викладачів, співробітників, студентів, випускників та партнерів, які пристрасно віддаються:

 • Зробити школу бізнесу Beedie SFU видатною бізнес-школою та привабливим місцем для її участі
 • Розвиток людей, організацій та спільнот через досвід, інновації та трансформаційні можливості навчання
 • Захоплення мирового лідерства та навчання світового класу для користі суспільству
 • Святкування та заохочення різноманітності та активної взаємодії з нашими місцевими, глобальними та корінними громадами
 • Використовуючи нашу присутність у Ванкувері та на Західному узбережжі Канади з глибокою повагою до його багатокультурного характеру та природного середовища

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

 • Vancouver

  Segal Graduate School, 500 Granville Street, V6C 1W6, Vancouver

  • Surrey

   SFU Surrey, 250 – 1345 102 Avenue, V3T 0A3, Surrey

   Запитання