Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

Silesian University - School of Business Administration

Введення

Ми надаємо навчанню сенс.

У Школі ділового адміністрування передові дослідження зустрічаються з сімейною атмосферою регіонального державного університету. Наші кампуси знаходяться в регіоні, але наші ідеї не обмежені місцем. Маючи майже 3000 студентів, ми належимо до досить невеликих вищих навчальних закладів. Проте співвідношення студентів і викладачів 15:1 дозволяє нашим студентам розвивати здорові наставницькі стосунки один на один зі своїми наставниками, пропонуючи їм розуміння та допомогу таким чином, що було б неможливим у більшій класній кімнаті. В рамках Business Gate Academy студенти отримують цінні практичні навички та навички вирішення проблем, працюючи над реальними бізнес-кейсами. У Сілезькому університеті ми надихаємо ваше зростання та розвиваємо вашу природну творчість. Ваше успішне майбутнє – наша рушійна сила!

190437_0I0A98962.jpg

Сілезький університет в Опаві (SU), заснований у 1991 році, має три факультети та два університетські інститути:

 • факультет філософії та науки в Опаві
 • Школа ділового адміністрування в Карвіні
 • Факультет публічної політики в Опаві
 • Математичний інститут в Опаві
 • Інститут фізики в Опаві

Сілезький університет є законним членом Європейської асоціації університетів і володарем престижної премії HR Excellence in Research Award. У 2022 році SU займав 231-240 місце в рейтингу університетів QS EECA. Усі запропоновані навчальні програми повністю акредитовані Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки.

Ми відкриті для світу.

Чи хотіли б ви навчатися, працювати чи проводити дослідження за кордоном? Оскільки інтернаціоналізація є одним із основних каменів нашої місії, SU SBA співпрацює з більш ніж 60 університетами в основному в Європі, а також у Сполучених Штатах, Японії, Тайвані та Китаї, надаючи широкі можливості для своїх студентів і співробітників, будь то через Erasmus+, Horizon 2020 або ряд інших програм обміну та індивідуальних стипендій. У 2023 році Європейська комісія надала альянсу STARS EU, членом якого SU є престижний статус Європейського університету.

Чи може наука бути веселою?

Молодь, яка навчається в нашому університеті з інтересом, енергією та бажанням розгадувати таємниці та відкривати нове, дає ствердну відповідь на запитання. Студенти магістерських та докторських програм можуть брати участь у науково-дослідницькій діяльності та подавати заявку на річну стипендію у конкурсі студентських грантів.

Статистика

 • Іноземні студенти:

  10%

 • 0
 • Співвідношення студентів до викладачів:

  15 до 1

Особливості кампусу

Наш кампус пропонує найкраще з обох світів, як навчання, так і суспільне життя. Студенти можуть скористатися нашими сучасними приміщеннями університету, включаючи гуртожитки, бібліотеку або спортивні споруди.

Студентське проживання

Всі наші іноземні студенти мають гарантоване місце в нашому університетському гуртожитку «На Виглядцях», який знаходиться всього в 10 хвилинах їзди автобусом від головного корпусу факультету. Студенти можуть орендувати двомісні кімнати, які повністю обладнані Eduroam Wi-Fi, меблями, постільною білизною чи кухонним приладдям. Спільна повністю обладнана кухня доступна на кожному поверсі, а також послуги пральні. Стійка реєстрації гостей працює цілодобово. Окрім розміщення, у кампусі Na Vyhlídce є наша університетська бібліотека, професійний центр туризму, відділ туризму та дозвілля, відділ міжнародних зв’язків, тренажерний зал і навіть деякі аудиторії. Проживання для студентів є дуже розумним, починаючи від 150 євро на місяць.

  Прийом

  Заявку на магістерську програму з економіки та менеджменту (повністю викладання англійською мовою) можна подати онлайн протягом кількох хвилин. Жодних обов’язкових документів, таких як сертифікати володіння англійською мовою, додавати до заяви не потрібно. Це так просто! Протягом тижня після успішного вступного іспиту, який проводиться онлайн, видається лист про прийняття.

  Обов'язкові документи (після фізичної реєстрації в Karviná, CZE):

  • Офіційно завірені копії диплома, що підтверджує закінчення бакалавра або подальшої магістерської програми або магістерської програми.
  • Абітурієнти, які закінчили програму навчання за кордоном, повинні надати завірену копію або оригінал рішення про визнання іноземної вищої освіти в Чеській Республіці , якщо інше не передбачено міжнародним договором.

  Візові вимоги

  Студенти з країн за межами ЄС повинні отримати візу або дозвіл на проживання. Чеську візу видає посольство або консульство Чехії у вашій країні, де ви також можете отримати додаткову інформацію. Будь ласка, зверніть увагу, що вся процедура може тривати до 60 днів, тому рекомендується подавати заявку на отримання візи заздалегідь.

  Стипендії та фінансування

  Стипендії на навчання

  Щоб відзначити видатні досягнення та залучити студентів найвищого рівня з усього світу, Школа ділового адміністрування рада запропонувати систему стипендій для студентів, які навчаються на магістерській програмі з економіки та менеджменту. Кожного навчального року декан SU SBA може надати одноразову стипендію в максимальній сумі 50 000 чеських крон (приблизно 2 000 євро) максимум 8 талановитим іноземним студентам. Студенти магістратури також можуть отримати стипендію на основі результатів навчання на першому курсі в розмірі від 10 000 до 40 000 чеських крон (приблизно від 400 до 1650 євро) залежно від середньозваженого показника навчання, який не перевищує 1,60.

  Державні стипендії

  Уряд Чеської Республіки щороку пропонує стипендії в рамках своєї Допомоги на зовнішній розвиток. Ці так звані урядові стипендії підтримують студентів з Боснії та Герцеговини, Ефіопії, Грузії, Камбоджі, Молдови, України та Замбії, які бажають навчатися в державних університетах Чеської Республіки. Чеська Республіка надає стипендії для навчання, яке проводиться як чеською, так і англійською мовами (у подальших магістерських та докторських програмах). Кінцевий термін подання заяв на 2024/2025 навчальний рік30 вересня 2023 року . Додаткова інформація доступна тут .

  Вишеградські стипендії

  Громадяни країн V4 ( Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини ) та громадяни Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Боснії та Герцеговини, Грузії, Косово, Північної Македонії, Молдови, Чорногорії, Сербії та України мають право на навчання до 4 семестрів -стипендія Вишеградського фонду. Вишеградські стипендії підтримують студентів бакалаврів, магістрів і докторантів і дослідників в університетах країн Вишеградської групи, включаючи Чехію. Заявки приймаються з лютого, кінцевий термін – 15 березня кожного року. Більше інформації про цю стипендію доступно тут .

  Рейтинги

  Сілезький університет є законним членом Європейської асоціації університетів і володарем престижної премії HR Excellence in Research Award . У 2022 році SU займав 231-240 місця в рейтингу університетів QS EECA . Усі запропоновані навчальні програми повністю акредитовані Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки.

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Karvina

   Silesian University in Opava School of Business Administration in Karviná Univerzitní nám. 1934/3, 73340, Karvina

  Запитання