Sichuan University-Pittsburgh Institute SCUPI

Sichuan University-Pittsburgh Institute SCUPI

Sichuan University-Pittsburgh Institute SCUPI

Введення

Піттсбурзький коледж Сичуаньського університету є моделлю китайсько-закордонного співробітництва в управлінні школами нової ери. Оскільки ми почали обговорювати створення спільного коледжу з Університетом Сичуань у 2011 році, обидві сторони зробили плідні кроки на шляху співпраці. Після більш ніж двох років наполегливої роботи Пітсбурзький коледж Сичуанського університету офіційно отримав лист-схвалення Міністерства освіти та дозвіл на навчання у березні 2014 року, ставши першим у західному регіоні та п’ятьма китайсько-американськими коледжами та університетами, офіційно затвердженими Міністерством. освіти. один. Спільний коледж, створений спільно Університетом Сичуань та Університетом Піттсбурга, відповідає тенденціям розвитку міжнародної освіти та є інноваційним та корисним дослідженням освітніх моделей та освітніх концепцій китайсько-іноземного співробітництва у школах, що працюють.

Я викладаю в американських університетах майже 30 років. Він приєднався до Інженерної школи Пітсбурзького університету в 2000 році і 15 років працював завідувачем кафедри машинобудування та матеріалознавства. Протягом цього періоду я бачив, як все більше китайських студентів їдуть до США навчатися на диплом. Після навчання у передовій американській системі вищої освіти переважна більшість китайських студентів після закінчення навчання можуть стати видатними інженерами та елітою галузі або вступити до кращого університету, щоб продовжити навчання. Тому основною місією Пітсбурзького коледжу Сичуаньського університету є впровадження у Китай найсучаснішої американської моделі освіти та багатих освітніх ресурсів, а також підвищення кваліфікації студентів, командної роботи та інноваційних здібностей на рівні бакалаврату. Ми сподіваємось, що під впливом нової моделі освіти наші студенти зможуть відчути, що навчальне середовище перевершує традиційну модель та заздалегідь відповідає міжнародним стандартам, і закладуть хорошу основу для розвитку своєї кар’єри.

Для досягнення мети вирощування першокласних випускників інженерії коледж внесе сміливі інновації в модель навчання талантів. План викладання професійних курсів коледжу розроблений виключно експертною групою Університету Пітта, а чудові викладачі набираються з усього світу для викладання англійською мовою. Більшість вчителів мають освіту з найкращих шкіл США та Європи. Модель функціонування та управління коледжем також буде корисно досліджено разом із моделлю американських коледжів та університетів. Більшість студентів коледжу не тільки мають можливість вступити до Пітсбурзького університету, щоб закінчити навчання в бакалавраті, а й мають видатні переваги при пошуку роботи та поданні документів на навчання за кордоном.

Розташування

Розташування
 • Chengdu

  Shun Cheng Da Jie,252, 610017, Chengdu

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання