Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Seton Hall University, School of Diplomacy and International Relations

Введення

досвід дипломатії

Всього в декількох хвилинах від Нью-Йорка і в центрі міста Вашингтон, округ Колумбія, школа Сетон Холл дипломатії і міжнародних відносин є ідеальним місцем для вивчення глобальних проблем і практики дипломатії з перших рук у професійній, динамічною і культурно багатої обстановці. кандидати Випускаюча зібралися з усіх Сполучених Штатів і 25 країн по всьому світу як дослідження і застосовувати міждисциплінарний навчальний план, який підкреслює глобальні дослідження, вирішення конфліктів, міжнародної економіки та лідерства.

присвячений інтернатури і професійні послуги відділення школи підтримують розвиток кар'єри студентів через один-на-один поради, семінари, випускників наставництва і керівництва з конкурентоспроможною інтернатури, стипендій та можливостей кар'єрного росту в сфері державної служби, бізнесу, права та некомерційного сектора.

Завдяки унікальному союзу з Асоціацією сприяння Організації Об'єднаних Націй США, школа пропонує студентам широкий спектр академічних та професійних переваг, в тому числі річної програми ООН в Нью-Йорку, Семестр у Вашингтоні, округ Колумбія, міжнародні семінари і багато іншого.

Всього в 14 милях від Нью-Йорка, епі-центру міжнародних відносин, успіхів у навчанні Сетон Холл був обраний для відмінності від The ​​Princeton Review, США Новини & World Report і Bloomberg BusinessWeek.

  • Приєднуйтесь до делегації на міжнародній навчальної поїздки
  • Обговоріть критичні глобальні проблеми зі світовими лідерами
  • Повні професійні стажування, на місцевому рівні, або за кордоном
  • Застосувати знання в класі в реальних ситуаціях
  • Припустимо, важливі ролі лідерства в університетському містечку
  • Побудувати довіру, необхідну, щоб зробити різницю в сферах бізнесу, комунікацій, дипломатії, уряду, права або некомерційного сектора
  • Скористайтеся перевагами нашого союзу з Фондом Організації Об'єднаних Націй та Асоціацією Організації Об'єднаних Націй

The школа Дипломатії включає в себе багаторічні традиції Сетон Холл за освітою в основі цінностей і відданість розвиваються лідерів слугою глобального суспільства. Заснована в 1856 році, Сетон Холл є одним з найстаріших католицьких університетів в Сполучених Штатах. Університет є домом для десяти шкіл пропонують близько 200 аспірантів і освітні програми для 10000 студентів всіх рас і релігій.

Розташування

  • South Orange

    400 South Orange Avenue , 07079, South Orange

Запитання