Shantou University

Shantou University

Shantou University

Введення

Про SIE

Shantou University (STU), заснований у 1981 році, є універсальним університетом, який спільно підтримується Міністерством освіти Китаю, урядом провінції Гуандун і Фондом Лі Ка Шинг, і є єдиним державним університетом у світі, який отримує довгострокове фінансування. від Фонду Лі Ка Шинг. У 2016 - 2018 роках ГТУ зайняла 601-е-800-е місце в рейтингах університету Times Higher Education (THE) протягом трьох років поспіль. У 2017 році Кращий рейтинг китайського університету, STU зайняв 49-е місце за показником «Якість наукових досліджень». У 2017 році кількість статей, опублікованих у журналах Cell, Nature і Science (CNS) факультету та студентів STU, посіла 18 місце, а кількість цитат на папері посіла 5 місце серед університетів материкового Китаю.

STU (номер агентства: 10560) є призначеним університетом для студентів-стипендіатів уряду Китаю. З 1986 року університет надає іноземним студентам програми випускних і недипломних курсів. У вересні 2018 року було створено Школу міжнародної освіти STU для забезпечення кращої освіти для іноземних студентів, які навчаються в STU. Школа міжнародної освіти НТУ інтегрує навчальні ресурси університету, щоб забезпечити іноземних студентів якісними програмами та програмами навчання, сприяти розвитку міжнародної освіти, а також сприяти культурному обміну та спілкуванню.

116574_Shantou2-1.png

Стипендія китайського уряду

Китайський уряд запровадив низку повних стипендіальних програм і часткових стипендіальних програм для спонсорування іноземних студентів для навчання в китайських університетах. Повна стипендія CGS покриває плату за навчання, проживання, стипендію та комплексне медичне страхування. Shantou University (код агентства: 10560) є одним з визначених університетів у Китаї для студентів-стипендіатів КСГ. Час подачі заявки на стипендію CGS - з січня по квітень кожного року. Деталі заявки будуть надані диспетчерським органам для вивчення за кордоном вашої країни (китайське посольство / Генеральне консульство у вашій країні чи в інших призначених органах).

Шаньтоу

Прекрасні гори, природні пляжі і вишукані острови, разом з морськими пейзажами, які оточують гавань, утворюють захоплюючу атмосферу, яка особливо приваблива для тих, хто хоче врятуватися від зайнятого життя. Тропік Раку проходить через північ від міста Шаньтоу. З морським кліматом південного субтропічного поясу Шаньтоу є теплим і вологим з достатньою кількістю сонця і дощів, а також тривалим безморозним періодом. Шаньтоу є одним з первинних міст зарубіжних китайців. Екзотична культура, яку вони повертають до міста, змішується з традиційною культурою, формуючи особливий місцевий колорит.

116575_Shantou5-1.png

Наші рейтинги

 • Три рази посідала рейтинг NOS.601-800 у рейтингах університетів Times Higher Education World у 2015, 2016 та 2017 роках.
 • Двічі посіла рейтинг Nos.161-170 у рейтингах азіатського університету Times Higher Education в 2016 та 2017 роках.
 • За рейтингом Nos.151-200 в рейтингу молодих університетів 2017 року, який є одним з двох університетів у материковому Китаї, які входять до списку (інший - університет Сучжоу).
 • Вступив до CWUR (Центр Всесвітнього рейтингу університетів) Всесвітнього рейтингу університетів 2017 року, зайнявши 79-е місце серед перелічених університетів з материкового Китаю.
 • Вперше зайняла місце в US Best Best Globalуніверситетах за 2018 рік, зайнявши 94-е місце серед університетів з континентального Китаю.
 • Вступив до QS University Rankings Asia 2018, зайнявши 64-е місце серед перерахованих університетів з материкового Китаю.
116576_Shantou4-1.png

Розташування

 • Shantou

  Xinling Road,22, 515000, Shantou

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання