Keystone logo
Seton Hall University MAE у сфері вищої освіти та студентських справ
Seton Hall University

MAE у сфері вищої освіти та студентських справ

South Orange, США

2 Years

Англійська

Денне навчання

01 May 2024

01 Jul 2024

USD 1 520 / per credit

На кампусі

Введення

MAE у сфері вищої освіти та студентських справ – це дворічна програма з мінімум 30 кредитами, необхідними для закінчення навчання. В даний час пропонуються дві концентрації: Загальне управління. Концентрація у справах студентського персоналу коледжу готує практиків до роботи в управлінні у справах студентів на вищому рівні. Концентрація в загальному управлінні знайомить студентів з теорією, дослідженнями, політикою та практикою, пов'язаною з адмініструванням вищої освіти. У поєднанні програми зі студентських справ підтримують місію програм вищої освіти щодо підготовки студентів до того, щоб стати компетентними професіоналами зі студентських справ в адмініструванні та управлінні вищою освітою.

Загальний програмний підхід у справах студентів

Зазвичай курси проводяться раз на тиждень увечері. Навчання можливе на денній або заочній формі навчання. Невеликий розмір магістерської програми у сфері вищої освіти та студентських справ в Університеті Сетон Холл дозволяє викладачам часто спілкуватися та тісно співпрацювати з вашим консультантом. Ми прагнемо підтримувати невелику, вибіркову та цілеспрямовану програму, яка підготує наших випускників до продовження низки можливих кар'єр.

Навіщо отримувати ступінь магістра з вищої освіти та студентських справ?

Отримавши ступінь магістра з вищої освіти та студентів, випускники одні з найкращих випускних програм зі студентських справ для успішної кар’єри у вищій освіті. Ця програма розвиває студентів зі студентських справ із всебічними знаннями зі студентських справ, готуючи їх до різноманітних ролей у вищих навчальних закладах. Завдяки навчальній програмі, яка збалансовує теорію та практичне застосування, програма зі студентських справ дає випускникам можливість ефективно підтримувати розвиток студентів та їх залучення в кампусах коледжів.

Прийом

Карєрні можливості

Про Школу

Запитання