Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Seton Hall University College of Communication and the Arts

Введення

Ваша пристрасть. Ваш виклик. Ваше майбутнє.

Коледж комунікацій та мистецтв - це найголовніший вибір для студентів, які прагнуть до високої якості, міждисциплінарного спілкування та ступеня мистецтва, заснованого на здоровій освіті в галузі гуманітарних наук, охоплює сучасну цифрову культуру та надає студентам можливість вести, створювати та спілкуватися з відповідальністю , пристрасть і досконалість.

Аспірантура

Динамічна спільнота, що складається з науковців, теоретиків, критиків і фахівців, аспірантури в коледжі комунікацій та мистецтв, надає студентам захоплюючий досвід навчання, який поєднує теорію і практичні компоненти таким чином, що дозволяє студентам розпізнавати, перевіряти і перекладати навчальний матеріал в академічних, професійних і робочих місцях.

В даний час аспірантура пропонує дві програми на рівні магістратури, зокрема комунікації та музейні професії. Крім того, пропонуються три варіанти подвійного ступеня, включаючи три прискорені програми BA / MA та подвійний ступінь MA в Школі дипломатії та міжнародних відносин.

Випускні програми

Інформаційна, цифрова та культурна індустрії зростають не по днях. Протягом останнього десятиліття попит на комунікаційні та візуальні / виконавські мистецтва зростав більш ніж на 50 відсотків.

Відповідно до цих захоплюючих тенденцій, коледж комунікацій та мистецтв університету Сетона Холла забезпечує інноваційну, справжню та професійну взаємодію в академічних, соціальних, мистецьких та технологічних умовах. Різноманітні та гнучкі програми, які закріплені за гуманітарними науками та за допомогою передових технологій та інноваційних навчальних програм, дають можливість для змістовної співпраці в різних дисциплінах. І його ідеальне місце розташування - всього в декількох хвилинах від Нью-Йорка - надає студентам безліч можливостей для стажування та роботи в мережі безпосередньо під рукою.

Особливості кампусу

  Стипендії та фінансування

  Інформаційні сесії для випускників

  Приєднуйтесь до нас онлайн, щоб дізнатися більше про наші програми!

  Відгуки учнів

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  Розташування
  • South Orange

   400 South Orange Ave South Orange, NJ, 07079, South Orange

   • facebook
   • instagram
   • twitter
   • youtube

  Запитання