Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Seoul Institute Of The Arts

Введення

В даний час Seoul Institute Of The Arts досяг такого рівня, коли він повинен переглянути та оновити парадигму художньої освіти та творчості, щоб зробити ще один стрибок уперед як мистецький університет світового рівня, орієнтований на творчість. Більше того, перед величезними змінами, спричиненими четвертою промисловою революцією та пандемією коронавірусу, Seoul Institute Of The Arts необхідно ще більше посилити свою характеристику та глобалізацію, щоб розвиватися як спеціалізований навчальний заклад мистецтв із глобальною конкурентоспроможністю, що виходить за межі свого нинішнього статусу.

З цією метою Центр мистецтв Донгранг, шкільна корпорація, успадкував спадщину засновника Донг-ранга та успадкував філософію почесного голови Ю Дьок-хєна, а Seoul Institute Of The Arts заснував напрямок майбутнього мистецтва. освіти. Ми зробимо все можливе, щоб вести розвиток національної культури та мистецтв та глобалізацію через творчість.

Ми просимо, щоб усі викладачі, студенти та випускники працювали разом усією сім’єю, щоб Seoul Institute Of The Arts міг перетворитися на мистецький університет світового класу з одним серцем, заснованим на переконанні та гордості за те, що є “знайомою сім’єю”. Дякую.

Розташування

 • Ansan-si

  Ansan-si, Південна Корея

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання