SEGi University College

SEGi University College

SEGi University College

Введення

Університет та коледжі SEGi вперше відкрили свої двері як систематичний коледж в 1977 році в самому центрі комерційного району Куала-Лумпура, пропонуючи всесвітньо визнану професійну кваліфікацію. З тих пір SEGi зазнав значного зростання, адаптувавшись та забезпечивши зростаючий попит на вищу освіту та професійну кваліфікацію в Малайзії. Відомий як один з найбільших приватних провайдерів вищої освіти в Малайзії, зараз SEGi обслуговує 25 000 студентів у п’яти основних містечках, розташованих у Кота-Дамансарі, Куала-Лумпурі, Субанг Джая, Пенангі та Саравака.

Сьогодні значення підйому по кар’єрних сходах у галузі є дуже конкурентоспроможним, тому SEGi зараз пропонує новий проривний метод, відомий як PACE або Професійна та безперервна освіта. SEGi PACE дозволяє працюючим дорослим підвищувати свій кваліфікаційний рівень, одночасно пристосовуючи свій графік роботи, отже, забезпечуючи баланс між робочим життям.

З нашою вірою зробити доступною якісну освіту, ми прагнемо забезпечити чудову освіту для охочих розумів та природних талантів, щоб максимально використати ваші унікальні можливості.

Якщо ви прагнете перевизначити еталони досконалості у своїй галузі, ми хотіли б прийняти цю пристрасть із вами. Разом ми можемо побудувати взаємну довіру - те, що ми цінуємо для кожного сегіанця . Ми надаємо перспективним розумам цілісний досвід навчання і постійно відкриваємо нові способи змінити своє життя.

Наші унікальні якості якості, пристрасті, енергійності та турботи є ключовими та керівними принципами, які прокладають шлях для вашого зростання, як і для нас.

Маючи майже 4 десятиліття зрілості, ми тепер вирішили нашу обіцянку бренду "Найкраще у вас, зроблене можливим". Чи готові ви вирушити у цю подорож, щоб разом змінити ситуацію?

Розташування

 • Petaling Jaya

  Jalan Teknologi, 47810, Petaling Jaya

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання