Keystone logo
South East European University

South East European University

South East European University

Введення

Південно-Східної Європи є приватною, прибуток вищий навчальний заклад, що складається з факультетів, центрів та інститутів, що спеціалізуються на соціально-економічних наук.

Факультети влаштовуються одиниці в рамках факультету, і вони працюють в рамках політики факультету і Ради університету, затвердженого Радою університету або його виконавчого комітету. Південно-Східній Європі Університет складається з п'яти факультетів: Факультет сучасних наук і технологій, Факультет мов, культур і комунікації, факультет, Факультет державного управління та політології і Факультет бізнесу і економіки,

Місія університету визначається Положенням (1 грудня 2008) є pridrzhauva зусиллям по досягненню досконалості в галузі викладання і науково-дослідної роботи в системі вищої освіти в країні, пропонуючи рівні можливості для всіх на основі справедливості і гідності. Активна співпраця з іншими університетами, як у Македонії, а також в megjunrodni університетах в якості одного з ключових елементів місії університету.

Основна мета, що університет знаходиться у веденні і зумів внести свій вклад в галузі вищої освіти на албанською мовою, на основі взаємного міжетнічного розуміння і забезпечити povekjejzichen і полікультурного підходу до навчання та досліджень шляхом розробки навчальних програм відповідно до європейських та міжнародних стандартів.

Керівні органи університетського ради ректор університету, Сенату і Ради ректорів.

Південно-Східної Європи Він займає третє місце на державному рівні між 19 університетів в країні. Цей рейтинг зрозумів іноземні evalvatori CIO Tong University в Шанхаї.

Розташування

  • Skopje

    Arhiepiskop Angelarij, nr.1, 1000, Skopje

    • Tetovo

      Илинденска бр.335, 1200, Tetovo

    Запитання