University of Sarajevo School of Economics and Business

University of Sarajevo School of Economics and Business

University of Sarajevo School of Economics and Business

Введення

Школа економіки та бізнесу в Сараєво (СЕБС) була створена в 1952 році як факультет економіки. Його перший клас складався з 105 штатних і 129 студентів-заочників. СЕБС має найдовшу традицію і є найбільшим освітнім закладом в Боснії і Герцеговині. Це провідний інститут в системі вищої освіти ЧД у створенні та розповсюдженні знань в області економіки та ділового адміністрування. Особливе значення має спадкоємність школи операцій протягом останніх 58 років. Навіть на тлі важкого артилерійського обстрілу і війни під час агресії проти Боснії та Герцеговини в 1992-1995 роках, навчання не припиняється, завдяки ентузіазму і самовідданості працівників і студентів.

Школа вдалося зберегти більшість своїх викладачів, навіть у найважчі періоди своєї історії. За останні п'ятдесят років, школа була постійно розробці та реалізації численних програм, що ведуть до утворення високо освічених і творчих фахівців, здатних взяти на себе управлінських та лідерських ролей у своїй професійній кар'єрі. Її основною метою є прийняти і застосовувати всі сучасні тенденції в бізнесі, економіці та освіті, щоб пристосуватися до швидко мінливому, конкурентного середовища.

У 2009 році 15.154 студентів у чотирирічній програмі, 823 студентів в трирічної програми і 3.543 студентів в дворічну програму закінчили школу. 569 заявників отримав ступінь магістра, а 187 докторських дисертацій було захищено.

Намагаючись зробити свій навчальний план і навчальний план, як сучасні, як це можливо, а також активізувати дії, спрямовані на інтернаціоналізацію і міжнародне визнання своїх ступенів, школа стала першою в Боснії і Герцеговині, щоб прийняти і реалізувати (протягом 2001/2002 навчального року) навчальний план на основі Європейської системи перенесення кредитів - ECTS. Значна рівень співпраці досягнутий з елітними школами економіки в Європі і в усьому світі, надаючи студентам широкий спектр варіантів, і дозволяє їх власний незалежний вплив на розвиток програм, в яких вони беруть участь. Другий крок у реалізації ECTS на основі концепції навчання в школі почав в 2005 році з введенням "3 + 2 + 3" системи. Школа представила перше покоління випускників, заснований на концепції ECTS, в жовтні 2008 року.

СЕБС є єдиним освітнім закладом в B & H, яка є членом Європейського фонду розвитку менеджменту EFMD - і член Асоціації з розвитку університетських школа бізнесу - AACSB.

СЕБС був наданий акредитації австрійського агентства щодо забезпечення якості. В даний час, СЕБС є єдиним факультетом в Боснії і Герцеговині, який тримає європейський акредитації, що означає, що ця установа і його дипломи будуть визнаватися у Європейському освітньому просторі.

СЕБС також представила систему менеджменту якості відповідно до ISO 9001: 2008. У 2009 році отримала сертифікат СЕБС Бюро Верітас. Впровадження та сертифікація системи менеджменту якості за стандартом ISO перевіряє Себсі як успішний установи у розробці та реалізації навчальних програм для 1-го, 2-го і 3-го навчального циклу вищого позанавчальних освітніх програм освіти і, курси та навчання відповідно до Life Long Learning Концепція. У 2009 році, СЕБС був нагороджений Eduniversal Palmes сертифікат. Цей сертифікат свідчить зростаючий успіх цього інституту в міжнародному масштабі, і ставить Себсі в 1000 кращих бізнес-шкіл по всьому світу.

За Webometrics, рейтингова система університетів світу "веб-діяльності, СЕБС, зайняв триста дев'яноста, серед топ-400 бізнес-шкіл в світі.

Розташування

  • Sarajevo

    School of Economics and Business in Sarajevo University of Sarajevo Trg oslobodjenja - Alija Izetbegovic 1, 71000, Sarajevo

    Запитання