Keystone logo
Seattle Pacific University School of Education Магістр освіти (MEd) у галузі викладання, навчання та лідерства
Seattle Pacific University School of Education

Магістр освіти (MEd) у галузі викладання, навчання та лідерства

Seattle, США

Request duration

Англійська

Request pace

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Request study format

Стипендії

Вивчіть можливості отримання стипендій, щоб допомогти фінансувати своє навчання

Введення

Формуйте майбутнє. Змінити світ

ТЕПЕРЬ ПОВСЬМО В ОНЛАЙНІ, МЕД в галузі викладання, навчання та лідерства зміцнює ваші лідерські якості, щоб ви могли бути керівником класу чи школи, допомагаючи впливати на навчальну програму та вносити зміни, які можуть вплинути на якість освіти. Давайте розпочнемо.

ШКОЛА РІЗНИЦИ ОСВІТИ

Тихоокеанський Сіетл був заснований більше 125 років тому, а Університет готував одних з найбільш затребуваних освітян у регіоні понад 90 років. Сьогодні вступ до аспірантури Школи освіти є дуже конкурентоспроможним. Викладачі - кожен, хто викладає власні курси та кожен має докторську ступінь - працювали над розробкою суворих програм якості.

Школа освіти при Тихоокеанському університеті Сіетла пропонує більше десятка аспірантур. Ви можете вибрати з трьох докторських програм, семи магістерських програм та п’яти сертифікаційних програм, кожна з яких спрямована на розвиток компетентності, характеру, лідерства та служб у викладачів. Поки багато студентів готуються стати вчителями, інші готуються до ролі шкільних радників, директорів, начальників, працівників районних управлінь або викладачів вищих навчальних закладів. Репутація СПУ в освіті Р-12 у Вашингтоні та по всій країні є міцною, і студенти, які закінчують наші аспірантури та програми сертифікатів, користуються вищим рівнем зайнятості, ніж середній показник по штату.

Чому Сіетл Тихого океану для вашої вищої освіти в галузі викладання, навчання та лідерства?

Ступінь магістра освіти (MEd) з викладання, навчання та лідерства готує людей до викладацьких керівників. Ця 45-кредитна програма також пропонує вбудовану опцію програми для Pathway до основного сертифікації. Випускники курсів викладання, навчання та лідерства просунулися до викладачів-наставників, тренерів-викладачів тощо, тоді як інші беруть на себе роль у своєму окрузі для підтримки вдосконалення навчання для студентів та вчителів. Вибирайте між повністю онлайн-варіантом або гнучкою гібридною доставкою, яка поєднує в собі онлайн-курси та очні заняття в районній когорті поблизу вас.

Закінчений факультет

Експерт, турботливий факультет має бажання допомогти студентам досягти успіху. Факультет відомий тим, що навчає своїх студентів під час та після їх освітніх програм. Ці професори моделюють навчання протягом усього життя через власну наукову діяльність, часто публікуючи публікації та виступаючи на професійних конференціях.

Членство в AACU

Сіетл Тихий океан є членом Асоціації американських коледжів та університетів (AACU) та Американської асоціації коледжів для освіти вчителів. Програми сертифікації СПУ затверджуються Радою зі стандартів професійного виховання штату Вашингтон. Школа освіти також є членом Асоціації незалежних коледжів вільного мистецтва для освіти вчителів і має розділ "Sigma Phi Upsilon" ("Сігма Пхі Упсілон") "Chi Sigma Iota", міжнародного товариства пошани, яке цінує академічну та професійну майстерність у галузі консультування.

Глибокий акцент на персонажах

Побудовані на основі освіти персонажів, аспірантури СПУ пропонують першокласну освіту через приціл християнської віри та цінностей. Студенти проходять курси етики, а питання характеру інтегровані у всю навчальну програму.

Гнучкий формат

Курси, призначені для повних робочих викладачів, пропонуються в режимі он-лайн через платформу аінхронних зустрічей та у гібридному форматі для членів районних когорт.

Підключені випускники

Випускники Школи освіти переходять до цілеспрямованої кар’єри в школах та керівництва районного рівня по всій країні. Отримавши ступінь магістра в Школі освіти СПУ, ви приєднуєтесь до спільноти випускників, які залишаються на зв'язку.

Про Школу

Запитання

Подібні курси

 • Магістр управління цифровою трансформацією та лідерства
  • London, Великобританія
  • Paris, Франція
 • Магістр комунікації та лідерства
  • Greenville, США
 • Master of Sport Development and Management (MSpDM)
  • Dunedin, Нова Зеландія