SCI-Arc

SCI-Arc

SCI-Arc

Введення

Розташований в центрі Лос-Анджелеса, SCI-Arc є центром інновацій і один з національних небагатьох незалежних архітектурних шкіл.

звернення директора

SCI-Arc постійно розширюється і підвищуючи свої амбіції. У нашому глобалізованому епоху, дизайн має значення, як ніколи раніше, і у нас є потенціал, щоб здивувати світ, продемонструвавши всі різні способи, в яких дизайн може перетворити його.

Місія

Місія SCI-Arc є переосмислити самі вінця архітектури, навчання архітекторів займатися, спекулювати, і вводити нововведення.

Історія SCI-Arc

SCI-Arc була заснована в 1972 році в Санта-Моніці групою викладачів і студентів, які хотіли підійти до архітектури з більш експериментальної точки зору, ніж традиційні школи пропонуються.

Люди

керівництво, викладачів і співробітників SCI-Arc прибувають з різних верств суспільства і країн, відображаючи глобалізм установи і його тіло студента.

об'єкт

В межах своєї чверть милі завдовжки університетського містечка, SCI-Arc пропонує студентам інтегрований набір ресурсів, які підтримують успішністю і експериментування.

Акредитація

Бакалаврату та магістратури професійні ступеня нагороджені SCI-Arc акредитовані як в Національному архітектурно-акредитаційної ради (NAAB) і Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC).

підтримка школи

SCI-Arc покладається на філантропічної підтримки з боку випускників, батьків та друзів, щоб підтримати наш всесвітньо відомий освітніх програм.

Кар'єра

SCI-Arc бере гордість в набір і утримання кращих і найяскравіших кандидатів для кар'єри в SCI-Arc, і присвячений створенню культурно багатої, художньої, різноманітну робоче середовище.

Особливості кампусу

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Los Angeles

   960 East 3rd Street Los Angeles, CA 90013, , Los Angeles

   Запитання