Keystone logo
© BIMM University
School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

School of Information Risk Management

Введення

The Школа управління інформаційним ризиками (SIRM) Є відомим центром, який пропонує програми як на Студент і Аспірант Рівнів у різних дисциплінах, включаючи комп'ютерну безпеку, інформаційну безпеку та забезпечення, управління бізнесом, управління охороною здоров'я та обчислення. Програми SIRM Є Затверджені різними університетами Щоб нагородити студенти нашим успішним студентам. SIRM Є піонером у використанні ISACA Модель навчального плану для її інформаційної безпеки та забезпечення CISA І CISM Програма у Великобританії. Починаючи з 2007 року ми розробили експертизу щодо забезпечення інформаційної безпеки та забезпечення; Та програми управління бізнесом у партнерстві з різними університетами Великобританії, в тому числі Університет Грінвіча, Університет Глостершир, Університет Дербі, Університет Честер і Англія Раскін університеті.

SIRM Успішно досягла партнерства з контрактом на фінансування з Бруклендс коледж (Який є державним фондом коледжу), для надання рівня 4 і вище Навчання має кваліфікацію Cyber ​​Security.

SIRM є Затверджена організація навчання для навичок та фінансування агентства І опубліковано на Реєстр ROTO (Реєстр навчальних організацій). SIRM Також успішно досягла реєстрації RoATP (Реєстр провайдерів навчального процесу). Ми також Схвалений ATHE (Нагороди за навчання та вищу освіту), ASIC (Акредитаційні служби для міжнародних коледжів), AISABE (Асоціація аудиторів інформаційної безпеки та бізнес-керівників).

SIRM базується в Лондон, Що є серцем Росії Об'єднане Королівство. Наш кампус розташований в Ilford, Який знаходиться на схід від Лондона, за 1 хвилину ходьби до станції Ілфорд (над землею) та міським центром. Вулиця Ліверпуля та Центральний Лондон - всього за 15 хвилин, пройшовши з нашого університету. SIRM Сформувало a Корпоративний департамент Де тренінги на корпоративному рівні будуть надаватися обом Громадський і приватний. Наші існуючі студенти зможуть приєднатися до нашого корпоративного відділу, щоб мати досвід роботи під час навчання SIRM. Це забезпечить не тільки професійний досвід, але й забезпечить вам шлях до повної зайнятості на робочому місці SIRM або будь-яка інша пов'язана організація (Залежить від наявності вакансій). Робочі місця Cyber ​​Security доступні у всьому світі, і якщо у вас є ступінь у Великобританії, яка в усьому світі реконструюється, ви можете мати відчуття безпеки щодо майбутнього у вашій відповідній галузі.

SIRM Використовує широкий спектр методів навчання, навчання та оцінювання, що включає лекції класу, підручники та семінари (в залежності від методу вивчення студента вибирають наприклад f / t, p / t або онлайн). Ми приділяємо значну увагу важливості самостійного навчання студентів. Ми робимо все можливе для покращення роботи у школі, що передбачає можливість перекладу, працевлаштування та навчання навичок навчання, а також включення Планування особистого розвитку до грантових програм. Ми прагнемо це зробити, надаючи підтримку та просування в навчанні та викладанні SIRM Як для персоналу, так і для студентів. Персонал готелю SIRM, Співпрацює з викладачами, студентами та академічною адміністрацією з метою розробки навчальної культури, яка цінує та заохочує викладання, поважає та підтримує індивідуальні відмінності між учнями, і заохочує створення навчальних середовищ, в яких різноманітні студенти можуть навчатися та відрізнятись.

Розташування

  • London

    Becketts House, 2-14 Ilford Hill, IG1 2DA, London

Запитання