© Carrianna Field
School of Dramatic Art of Valencia

School of Dramatic Art of Valencia

School of Dramatic Art of Valencia

Введення

ESAD Valencia - єдиний Вищий центр вивчення драматичного мистецтва в нашій громаді.

Його метою є надання технічної та художньої підготовки майбутнім професіоналам театру.

В даний час в ESAD Valencia ви можете вивчати драматичне мистецтво за спеціальностями Інтерпретація, Сценічна режисура та Драматургія, а з 2015-16 навчального року - Сценографія. Вищі студії з драматичного мистецтва еквівалентні вищу освіту в університеті.

Як публічний центр, ESADV відкритий для всіх, хто зацікавлений в його навчанні, незалежно від їх соціального та економічного рівня.

Особливі характеристики цих вчень визначають співвідношення викладача і студента дванадцять до одного в практичних предметах і двадцять чотири проти одного в теоретично-практичних. Ця дуже обмежена кількість, необхідна для правильного педагогічного розвитку, передбачає відбір студентів через вступні іспити.

Професорський факультет складається з викладачів, що спеціалізуються на різних дисциплінах та інтегровані завдяки своїй теоретичній чи творчій роботі в галузі професійного театру.

ESADV - це також місце для наших студентів, які можуть зустрічатися і спілкуватися з театральним життям за допомогою різних заходів, таких як конференції, круглі столи, зустрічі з професіоналами, курси та вистави.

Розташування

  • Valencia

    Camí de Vera,29, 46022, Valencia

    Запитання