School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

School of Business and Management ITB

Введення

The Вища школа бізнесу і управління ITB (СБМ ITB) це єдина школа / факультет в ITB побудований на гуманітарних і управління наукою. Міністерство вимагає вищих навчальних закладів для проведення Tri Dharma Perguruan Tinggi.

SBM ITB розвивається себе, щоб досягти успіху в галузі освіти, розробляти і поширювати знання в галузі бізнесу та управління. Науково-дослідницька діяльність зосереджена на бізнес-кейси і практики управління провідних успішних компаній в Індонезії, так що розвиток управління буде мати відношення до індонезійської контексті.

Близькість до бізнес-середовищі і надійної методології досліджень покращує здатність SBM ITB для створення передового досвіду в галузі наукових досліджень. В рамках стратегії інтерналізації, SBM ITB спрямована на досягнення міжнародної акредитації. Крім того, SBM ITB підкреслює глобалізації, з тим, щоб підготувати своїх студентів, щоб конкурувати зі студентами інших провідних бізнес-шкіл в Азії і Тихоокеанському регіоні.

Місія та бачення Місія SBM ITB є:

"Для того, щоб навчати студентів, щоб бути інноваційні лідери з підприємницьким мисленням і розробляти і поширювати знання про бізнес і управлінні для поліпшення бізнесу, держави і суспільства".

Бачення SBM ITB є:

"Будучи установою світового класу, який надихає і розвивати нових лідерів з підприємницьким духом".

історія Промисловий інжиніринг відділ ITB визнав важливість бізнесу та управління освіти в Індонезії на початку 1970-х років. Ця ідея залишилася у відділенні протягом 1980-х років, але був, нарешті, зрозумів, в 1990 році, коли професор Матіас A'roef, видатний діяч в Індонезії в галузі промислового виробництва, представив програму МВА в ITB з концентрацією в оперативному управлінні. Це, в свою чергу, кульмінацією в створенні SBM ITB.

У 2002 році Рада керуючих схвалив створення за програмою бакалаврату в галузі бізнесу та управління. Команда була доручена розробка концепції та постановка завдань і розробки методів навчання, найбільш придатних для цієї програми. Команда розробила навчальну програму, яка була розглянута проривом в бізнесі та управлінні освітою в Індонезії. Він запропонував використовувати виконавське мистецтво розвивати у студентів впевненість в собі, а також навички в області лідерства, спілкування та вирішення конфліктів. Відповідно до соціальної конструктивістській парадигми, навчальний план підкреслює важливість навчання команди на основі, на відміну від односторонньої читання лекцій. Деякі з інноваційних курсів, розроблених командою були інтегративної Досвід роботи (який був адаптований з курсу пропонованого в Університеті Центральної Міссурі), практика управління і муніципальну службу. Група також запропонувала використання англійської мови як засобу навчання.

У грудні 2003 року була офіційно створена школа бізнесу і менеджменту. Номенклатура "Школа" була обрана замість "факультету", щоб позначити свою автономію. В процесі, програма MBA, яка спочатку була запущена на факультеті промислового виробництва, став частиною Школи бізнесу та управління, що дозволяє йому мати дві програми; програма бакалаврату та програми MBA.

У серпні 2004 року, SBM ITB визнав 115 студентів в програмі бакалаврату. SBM ITB пережила безперервне зростання, і за підтримки викладачів і професійних кадрів він прагне внести позитивний внесок в розвиток освіти в Індонезії. SBM ITB в даний час має студентський орган 2,221.

автономія SBM ITB має повне право прийняти рішення сидів стратегічному і оперативному рівні. На стратегічному рівні, SBM ITB уповноважений ініціювати міжнародні відносини і пропонувати нові навчальні програми. Проте, ці програми повинні дотримуватися правила, введені Міністерством освіти Індонезії.

На оперативному рівні, SBM ITB було надано певним ступенем автономії від ITB. В області фінансів, SBM ITB має право розпоряджатися 70% своїх плати за навчання; інші 30% утримується ITB. Наявність фінансових ресурсів дозволило SBM ITB розвивати свою систему оплати праці для залучення й утримання виняткових професорсько-викладацького складу і набирати професійний персонал, необхідний для підтримки високого рівня обслуговування.

SBM ITB уповноважений розробляти свій власний навчальний план, щоб запропонувати і згодом запустити нову навчальну програму, щоб управляти всіма академічних програм (в межах SBM ITB), а також розробити і здійснити програму досліджень SBM ITB. І на оперативному і рівнях навчання, SBM ITB поєднана з політикою Міністерства досліджень, технологій та вищої освіти Індонезії. Наприклад, в сприянні розвитку факультету, SBM ITB розробила систему оплати праці, засновану на трьох академічної діяльності: навчання, наукові дослідження, і комунальних послуг (в якості основи вищої освіти в Індонезії) .Це ситуація призводить до професорсько-викладацького складу балансувальних ці три заходи щодо підвищення їх компетентності і внести свій вклад в місії SBM ITB в.

визнання Як вже говорилося вище, в 2015 році ITB зайняв номер один в списку кращих університетів, опублікованими Міністерством досліджень, технології та вищої освіти. У 2009 році, всього через шість років після його створення в грудні 2003 року, SBM ITB отримав визнання від SWA Magazine (http://www.swa.co.id, високий рейтинг бізнес-журналу в Індонезії), як найкраща програма MBA в Індонезії. Журнал також визнав IBE (інтегративної Business Experience), наданий SBM ITB в якості одного з найбільш інноваційних програм, пропонованих бізнес-шкіл.

Дуже висока суспільна репутація SBM ITB свідчить lowstudent рівень госпіталізації прийому для фрахту, програм бакалаврату в 2014-2015 роках було тільки 4%. Були 3207 претендентів на 136 місць, доступних в програмах бакалаврату. При співвідношенні 24: 1, SBM ITB став одним з найбільш затребуваних бізнес-шкіл в Індонезії.

Розташування

  • Bandung

    Lebak Siliwangi, Coblong, Bandung, Jawa Barat, Indonesia, , Bandung

  • Jakarta

    Jakarta, Індонезія

    Запитання