© The Global American University, Schiller
Schiller International University

Schiller International University

Schiller International University

Введення

Завдяки нашим чотирьом міжнародним кампусам ми надаємо студентам глобальну трансформаційну освіту. Досвід навчання за життя, який дозволяє їм отримати акредитований подвійний диплом (США та Європи), опанувати глобальне розмаїття, живучи в чотирьох різних країнах, підвищити міжнародне працевлаштування, побудувавши Персоналізований шлях, який сприяє лідерству, і створити глобальне мислення, щоб працювати як розумні глобальні професіонали.

Місцезнаходження

Мережа з чотирьох міжнародних кампусів, яка дозволяє студентам отримати ступінь, навчаючись, живучи в чотирьох різних країнах. Наші студенти можуть поєднувати наші численні міжнародні місця (США, Іспанія, Франція та Німеччина) під час своєї програми, опановуючи глобальне розмаїття та досліджуючи потенційні можливості міжнародної кар’єри.

Акредитація

Акредитовані подвійні дипломи (в США та Європі) і визнання місцевих органів влади в усьому світі. Ми є американським університетом, акредитованим у США. Крім того, наші студенти мають можливість отримати додатковий європейський диплом (Університет Рогемптона, Великобританія), отримати доступ до переваг, які країни можуть надати для навчання за кордоном, і спеціалізуватися в ключових сферах ринку через партнерство з лідерами галузі.

Методологія

Система «Один курс на місяць» і методології гіперзв’язаної реальності дозволяють студентам навчатися цілеспрямовано та структуровано, взаємодіючи та застосовуючи знання до різних глобальних реалій. Завдяки нашій системі планування блоків і нашій методології навчання на практиці наші студенти навчаються структуровано та практично, застосовуючи знання до реальних проблем організації та розвиваючи всебічні навички.

Досвід

Адаптивний академічний шлях, який надає студентам різні параметри програми, досвід тестування та допоміжні інструменти для створення покрокового персоналізованого досвіду. Наші студенти можуть планувати, вести та розвивати персоналізований освітній шлях, вибираючи серед різних параметрів програми та вивчаючи варіанти, перш ніж приймати рішення про наступні кроки. Крім того, наші особисті консультанти та стипендіальний план надають їм індивідуальну увагу для досягнення своїх цілей.

Працездатність

Плани наставництва, партнерства та внутрішньокорпоративні програми для успішного підвищення працевлаштування за кордоном і формування глобального мислення. Ми працюємо як глобальний центр працевлаштування, допомагаючи студентам, професіоналам і організаціям, які стикаються з проблемами кар’єрного зростання. Наша екосистема дозволяє їм побудувати міжнародну мережу, підвищити свої комп’ютерні та зовнішні навички та отримати доступ до поточного попиту на ринку.

Особливості кампусу

  English Language Requirements

  Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

  Розташування

  • Paris

   Schiller International University Paris Campus 9, rue Yvart, 75015, Paris

   • Heidelberg

    Schiller International University Heidelberg Campus Zollhofgarten 1, 69115, Heidelberg

    • Madrid

     Schiller International University Madrid Campus Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina), 28002, Madrid

     • Tampa

      400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

      • Tampa

       400 N Tampa St, Suite #1700, Tampa, Florida 33602, US, 33602, Tampa

       Запитання