Keystone logo
SBS Swiss Business School Madrid Магістр наук (MSc) з міжнародного бізнесу
SBS Swiss Business School Madrid

Магістр наук (MSc) з міжнародного бізнесу

1 Years

Англійська

Денне навчання

Request application deadline

Oct 2024

EUR 17 575 / per year

На кампусі

Введення

Магістр наук у галузі міжнародного бізнесу призначений для амбітних людей, які прагнуть орієнтуватися в сучасному глобальному бізнес-середовищі.

Протягом перших трьох семестрів студенти залучаються до найсучаснішої навчальної програми з концепцій міжнародного бізнесу через реальні тематичні дослідження та семінари . В останньому семестрі в рамках Innovation Lab студентів заохочують досліджувати нові ідеї та створювати нові знання , застосовуючи отримані знання на практиці за допомогою таких проектів, як міжнародний консультаційний запуск і розробка бізнес-плану, сприяючи інноваціям і практичним ідеям .

Розташована в нашому жвавому Мадридському навчальному центрі , програма заснована на інноваційній моделі експериментального навчання , яка поєднує теоретичне навчання з практичним застосуванням, гарантуючи, що випускники готові до глобальної робочої сили. З самого початку програма занурює студентів у мультикультурне середовище , сприяючи ключовим мережевим можливостям та стажуванням, які підвищують як результати навчання, так і перспективи кар’єрного зростання.

Додаючи до академічного досвіду, програма включає різноманітні промислові семінари та соціальні заходи в Мадриді, збагачуючи студентський досвід. Крім того, студенти відвідують провідні компанії та беруть участь в оздоровчих заходах , таких як йога або сеанси усвідомленості, для підтримки психічного та фізичного здоров’я, повністю готуючи їх до успіху на міжнародних бізнес-аренах .

Після завершення випускники отримують високо оцінений ступінь SBS Swiss Business School у Цюріху , визнаний у всьому світі за свою досконалість, відзначаючи їх як готових досягти успіху в міжнародному діловому світі.

Ключові факти:

  • Тривалість програми – 1 рік
  • Мова програми – англійська
  • Прийоми – жовтень, січень, квітень
  • Місцезнаходження - Мадрид

Why study at SBS Swiss Business School Madrid

Зручності

Відгуки учнів

Навчальний план

Карєрні можливості

Плата за навчання програми

Прийом

Рейтинги

Про Школу

Запитання