Keystone logo
Stockholm University - Stockholm Business School

Stockholm University - Stockholm Business School

Stockholm University - Stockholm Business School

Введення

Стокгольмська бізнес школа належить Стокгольмському університету

Університет, що сформувався в 1878 році, є регіональним центром досліджень і освіти, розташований у чудовому культурному та природному середовищі в першому національному міському парку світу.

SBS - Стокгольмська Бізнес Школа відповідає за виховання керівників підприємств та менеджерів майбутнього як у приватному, так і у державному секторі. Школа прагне розвивати процес навчання таким чином, щоб творче мислення та критичні міркування були основними принципами всієї навчальної програми. Наші курси базуються на останніх дослідженнях. Тісні контакти з світом бізнесу та досліджень, як на національному, так і на міжнародному рівні, дозволяють нам пропонувати транснаціональну освіту. У нас більше 3500 студентів, близько семидесяти лекторів / дослідників, близько сорока докторів та близько тридцяти адміністративних працівників. Ми тісно співпрацюємо з університетами у Швеції та за кордоном.

SBS розташований у відреставрованих будівлях, побудованих ще в 1912 році, в традиційному районі кампуса Kräftriket, красиво розташованому поблизу мальовничого озера Бруннсвікен. Цей район знаходиться за декілька хвилин ходьби від центру Стокгольма, звідки легко дістатися на громадському транспорті.

Дізнайтеся більше на www.sbs.su.se/en

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Stockholm

    Stockholm university Stockholm Business School

    Запитання