Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Saxion University of Applied Sciences

Введення

Saxion University of Applied Sciences є одним із найбільших закладів вищої освіти в Нідерландах, де навчається близько 27 000 студентів (і продовжує зростати!). Saxion має три кампуси на сході Нідерландів - по одному кампусу в кожному з трьох голландських міст Девентер, Енсхеде та Апелдорн. Ми дуже пишаємося нашим різноманітним студентським колективом. Наші міжнародні студенти перевищують 2500 студентів із 95 різних національностей.

Великі кар'єрні перспективи

Наші кампуси розташовані в інноваційному серці Європи, де вже більше 100 років поєднуються інноваційні галузі. Зараз це житло для стартапів і пропонує багатообіцяючі перспективи кар’єрного зростання. Спосіб навчання Saxion тісно пов'язаний із робочою сферою, яка готує вас вийти на ринок праці завтрашнього дня з найсильнішими професійними навичками. У Saxion ми впроваджуємо проблемно-орієнтоване навчання, а наші навчальні проекти розробляються в тісній співпраці з робочою областю. Ви дізнаєтеся за допомогою підходу, заснованого на практиці, і накопичите практичний досвід. Цей тип освіти характерний для університетів прикладних наук (HBO нідерландською).

Відмінне розташування

Saxion розташований у Нідерландах у трьох різних кампусах. Усі три кампуси Saxion (розташовані в містах Енсхеде, Девентер і Апелдорн) знаходяться в декількох хвилинах ходьби від залізничного вокзалу. Нідерландська залізнична мережа чудова, тож легко подорожувати до та з Саксьона, в інші міста та навіть інші країни! Кампуси Saxion розташовані в районах, де житло дешевше та його легше знайти, ніж у решті Нідерландів.

Доступне та доступне студентське житло

Наші кампуси розташовані в жвавих містах на сході Нідерландів. Цей район забезпечує бурхливе міське життя з більш доступним і доступним житлом порівняно з іншими студентськими містами Нідерландів. Ми також підтримуємо та допомагаємо нашим іноземним заявникам у пошуку житла за допомогою вебінарів та інших інформаційних матеріалів.

Справжній другий дім

Ми розуміємо, що навчання за кордоном може бути важким досвідом, тому наш міжнародний офіс пропонує широкий спектр послуг підтримки для наших іноземних студентів, починаючи з самого початку! До них відноситься допомога з безперебійною посадкою в Нідерландах і в Саксіоні, пошук житла, подача заявки на страхування та отримання візи. Saxion — це відкрита спільнота для всіх без винятку, справжній другий дім для наших іноземних студентів!

Розташування

 • Deventer

  Handelskade 75, Deventer, Netherlands, 7417 DH, Deventer

  • Enschede

   M. H. Tromplaan, 28, 7513 AB, Enschede

   • Apeldoorn

    Saxion Apeldoorn De Nettenfabriek Spoorstraat 29 7311 PE Apeldoorn, 7311 PE , Apeldoorn

    Запитання