Savannah State University

Savannah State University

Savannah State University

Введення

Чому саванна держава?

 • Заснована: 1890 р
 • Загальна кількість студентів: близько 4,900
 • Акредитація: Південна асоціація коледжів та шкіл
 • Академічні програми: 30 бакалаврів та спеціальностей; 6 випускників
 • Факультет: 145
 • Фінансова допомога: Більше 90 відсотків студентів Саванна штату отримують певну стипендію чи фінансову допомогу.
 • Діяльність: Більше 75 клубів, організацій, студентські видання, почесні звання, соціонні та братства, а також внутрішні види спорту.
 • Легка атлетика: штат Саванна є членом дивізії NCAA I АА
  • Чоловіки - футбол, баскетбол, бейсбол, трек і поле,
  • Жіночий - баскетбол, софтбол, теніс, крос, тренажери, волейбол
  • Талісм: тигр

У 128 років Savannah State University був важливою частиною вищої освіти. Будучи найстарішою громадською організацією HBCU в Грузії та найстарішим вищим навчальним закладом у історичному місті Саванна, СумДУ служив цій громаді з відмінністю, дотримуючись освітніх потреб все більш різноманітного студентського населення.

201-акровий кампус, безумовно, наймальовничий у штаті Джорджія. Захаращені мохом широкі дуби, експансивна болотно-історична архітектура створюють блискучу, але спокійну атмосферу. Під красою та пишнотою - це живий містечко, що розривається на швах з вімом та енергією якісного колегіального життя: відповідні академічні спеціальності, читання лекцій, передові дослідження, якісне залучення фахівців та виховання навколишнього середовища. Я запрошую вас стати частиною сім'ї СумДУ. Будь ласка, продовжуйте вивчати Savannah State University - як в Інтернеті, так і особисто - і поділитися нашим хвилюванням.

Місія

Savannah State University , найстаріший державний історично чорний університет штату Джорджія, розвиває продуктивні члени світового суспільства за допомогою висококваліфікованого навчання, стипендії, досліджень, обслуговування та залучення громад. Університет сприяє навчанню та особистому зростанню в навчально-орієнтованому навколишньому середовищі, який святкує афроамериканську спадщину при вихованні різноманітного студентського корпусу. Savannah State University пропонує випускні та бакалаврські студії, в тому числі національно акредитовані програми в галузі ліберального мистецтва, наук і професії.

Бачення

Savannah State University стане інституцією вибору в нашому регіоні, де студенти максимізують свій потенціал у сприятливій середовищі, яка охоплює соціальне та інтелектуальне різноманіття. Університет створить ефективну культуру, зосереджену на студентах, яка відповідатиме потребам своїх зацікавлених сторін, підтримка ідеалів та етичних істин, лояльних до багатюща спадщини та спадщини.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Savannah

  3219 College St. Savannah, GA 31404, 31404, Savannah

Запитання