Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Santa Clara University - School Of Education & Counseling Psychology

Введення

Керуючись сильної відданістю навчання і служіння суспільству, школа освіти і психологія консультування в Університеті Санта-Кларі виховують жалісливі, компетентні та етичні професіонал, прихильних змістовне і підтримки взаємодії з різними людьми, школами та громади, побудовані на фундаменті наші основні цінності.

Хто ми

Хто ми

Ви знайшли нас, тому що ви зацікавлені в тому, різниця в світі: Ви хочете, щоб справити позитивний вплив на дітей, сімей, окремих осіб і вашої спільноти. Ви покликані до утворення або консультування в деякому роді, і ми вважаємо, що наші програмами є ідеальним місцем для вас, щоб вивчити ці інтереси, поглибити свої навички, розуміння і знання, і почати нову кар'єру.

Ми запрошуємо Вас вивчити наші програми магістра в галузі консультативної психології, викладач Освіта, навчальні посібники і міждисциплінарний освіту, а також можливості, доступних через Центр професійного розвитку і коучинг Джеррі Сміта в Академії Life. У багатьох галузях освіти, у нас є програма, спеціально адаптована для католицьких викладачів, а також тих, для громадськості, чартерних та незалежних школярів.

В Університеті Санта-Клари, ми місія і цінності приводом. У нашій роботі ми натхненні традиціями єзуїтів:

Навчання чоловіків і жінок, для інших Наша мета не тільки надати вам освіту, а й надихнути вас використовувати, що освіта на службі інших.

Культивування керівництва з метою Ми допоможемо вам розвинути свій потенціал для лідерства в залежності від того, поля ви перед собою ставите, але єзуїт керівництво зосереджено на тому, щоб світ став кращим.

Інтелектуальна глибина і виклик Ми будемо вам виклик інтелектуально, щоб досліджувати нові ідеї і точки зору, а також вивчити нові способи дивитися на світ навколо вас.

«Cura Personalis» або «Просвещение всю людину» У той час як виклик вам інтелектуально, ми також зосередити увагу на виховання людини в цілому, з індивідуалізованим увагою до потреб студентів і в оцінці того, що кожен з нас привносить в нашу роботу.

Ми присвячені служінню расово і етнічно різноманітний район Затоки способами, які є значущими і ефективними. Наша Latino програма консультування є унікальною і дозволяє студентам ПСИХОЛОГІЇ отримати спеціальні знання, щоб краще обслуговувати різні громади. Крім того, наша співпраця з Фондом латиноамериканського освіти і доступністю освіти курсів на нашому університетському містечку Іст-Сан-Хосе дозволяє студентам можливості дізнатися про навчання в контексті декількох високоефективних чартерних шкіл, орієнтованих на потреби громади не завжди добре служила в сфері освіти.

Ми збуджуються роботою нашого факультету і студенти тут в Школі освіти та консультативної психології. Ви приєднуєтеся до спільноти вчених, викладачів і консультантів, чиї прихильність соціальної справедливості і мати позитивний вплив можна побачити у всій своїй роботі. В Університеті Санта-Клари, ми пропонуємо Вам можливість вивчити, як консультування психології та освіта може бути засобом для поліпшення життя, організацій і громад в самих різних контекстах.

Ми запрошуємо Вас вивчити наші програми ступеня і можливості, доступні вам тут SCU. Dig навколо на веб-сайті; дзвонила додому й запитувати; прийти до інформаційної сесії, або відвідати заняття в сесії. Приєднуйся до нас!

Місія та Бачення

Керуючись сильної відданістю навчанні і служіння суспільству, школа освіти і психології консультування в Університеті Санта-Клари виховує жалісливі, компетентних і етичних професіоналів, прихильних змістовного і підтримки взаємодії з різними людьми, в школах і громадах.

Основні цінності

  1. Академічне Перевага Через Займався викладання і навчання
    Ми вважаємо, що прогрес знання, теорії, дослідження і застосування полегшується за рахунок активних і захоплених викладання і навчання, орієнтованих на розвиток професійної компетентності, совісті і співчуття студентів.

Освіта повного особи (Cura Personalis)
Ми вважаємо значуще всеосяжне навчання відбувається, коли навчання студентів включає в себе і інтегрує приватне і професійний розвиток в служінні людства. Ми також вважаємо, що навчання є постійним і триває після закінчення і за її межами. Такий підхід підтримує відкрите і вітальне повагу всіх релігійні та філософські традиції і походить від багатовікової єзуїтської освітньої місії і католицької ідентичності. Мультикультуралізм і соціальна справедливість
Ми вважаємо, що освіта збагачується оцінки людей з усіх верств суспільства (наприклад, статі, раси, етнічної приналежності, сексуальної орієнтації, національності, мови, культури, релігії, економічного статусу, віку, здібностей і т.д.). Крім того, ми готові служити і виступати з недопредставлених, недостатньо, і безправними групами населення на місцевому рівні і в глобальному масштабі. Інноваційна освіта для Совісті і Співчуття
З метою задоволення потреб різних учнів і найбільш ефективного охоплення осіб, шкіл і громад, ми зобов'язуємося до того, що освіта повинна впроваджувати інновації і вийти за рамки стандартних методів з використанням передових технологій і педагогічних підходів.


Розташування

  • Santa Clara

    Santa Clara University School of Education and Counseling Psychology Guadalupe Hall 455 El Camino Real, 95050, Santa Clara

Запитання