© Carrianna Field
Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Sanroman Consultoria y Formacíon

Введення

Навчання в SANROMAN знадобилося 25 років, щоб забезпечити цінність для окремих осіб і організацій через навчання. Ми пропонуємо глобальні рішення проблем наших клієнтів за рахунок послуг, які прихильні інновацій і якості.

Дві особливості визначають нас як фахівців в області навчання: Наша модель освіти і нашої бізнес-моделі, дуже зосереджені на потребах клієнта.

Ми пропонуємо навчання в класі, змішаний або змішане навчання і електронне навчання через вебінари, віртуальний кампус, мобільні навчання і віртуальні класи. З більш ніж 600 навчальних програм, 25000 студентів на рік проходять через наших віртуальних і фізичних класах, розкиданих по всій країні і в Латинській Америці. Близько 20% молодих людей, що ми вступає на ринок праці завдяки нашій моделі навчання і роботи нашої служби зайнятості.

Ми також розробляємо консультаційні послуги для державного і приватного секторів, а також спеціалізується в багатьох областях, серед яких освіта і зайнятість, соціальні дослідження, організаційного вдосконалення, впровадження нових технологій, інформаційних систем або систем управління якістю та навколишнім середовищем ,

У SANROMAN ми прагнемо до поліпшення працевлаштування, навичок і можливостей працевлаштування шукають роботу, особливо молодих людей, які відчувають труднощі з доступом свою першу роботу. Так в квітні 2012 року в контексті економічного спаду і трудових труднощів, ми стали Розміщення Агентство SANROMAN дозволений рівень як клас і он-лайн.

Ця організація була створена з метою полегшити шлях у пошуку роботи якомога більше потенційних кандидатів. Серед наших послуг як агентства зайнятості, ті оцінки професійних профілів і кандидатів керівництво в пошуку роботи через індивідуальне обслуговування.

Наші міжнародні проекти розробляються в різних країнах Латинської Америки, і мають поперечний підхід, який включає в себе три основних напрямки для розгляду: цінність підприємництва, освіти та міжнародного співробітництва в цілях розвитку.

Наша культура людських ресурсів ...

Він повинен взяти на себе зобов'язання, що всі наші співробітники можуть рости і розвиватися в SANROMAN, що набуває кожен день новий досвід і знання, підвищення професійної підготовки і безперервного вдосконалення.

Наш цикл людських ресурсів ...

Керівництво Влада як основа культури нашої компанії; лідерство, засноване на прикладі, близькість і безперервної зворотного зв'язку.

МІСІЯ

Ми створюємо послуги та навчання та консультаційні рішення для задоволення реальних потреб організацій, клієнтів і користувачів.

VISION

Як провідна компанія на ринку, бути стратегічним партнером наших клієнтів організацій в управлінні їх талант.

ЗНАЧЕННЯ

Наша мета полягає в тому, що співробітники поділяють, зрозуміти і жити значення на робочому місці. Значення інтегровані в нашу навколишнє середовище і обладнання, через наш кодекс поведінки, внутрішні комунікації і навчання / зустрічей.

Якість: ефективність, ефективність і перевагу в продуктивності і результатів. Це внесок і значення створення внутрішніх і зовнішніх клієнтів. Інновації: Втілення ідей і знань про продукції, процесів і послуг або нових моделей. Досліджуйте і створювати ідеї для успіху. Зобов'язання: Виходять за рамки положень ваших функцій, постійно вдосконалюється і набуває більшої здатність до досягнення цілей. Ентузіазм: Зробіть захоплюючий будь-якої діяльності ви робите, робіть це з пристрастю, щоб бути більш продуктивним. Довіра: Основа відносин між партнерами, двигун, який досягає мети.

Розташування

 • Madrid

  Calle Maldonado 56 , 28006, Madrid

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання