San Juan College

San Juan College

San Juan College

Введення

Від свого скромного старту, коли невелика філія університету штату Нью-Мексико обслуговувала лише 25 студентів, San Juan College виріс як один з найбільших дворічних загальноосвітніх коледжів. Посідаючи п’яте місце серед усіх дворічних та чотирирічних коледжів штату, коледж забезпечує якісну освіту понад 15 000 студентів щороку.

Розташований у Фармінгтоні, штат Нью-Мексико, San Juan College є регіональним лідером у галузі освіти. Коледж має чотири кампуси по всій області, до яких входить головний кампус Фармінгтон; Кампус 30-ї вулиці San Juan College , також розташований у Фармінгтоні; Східний San Juan College в ацтеках, штат Нью-Мексико; і West San Juan College West, в місті Кіртленд, штат Нью-Мексико. San Juan College присвячений успіху та завершенню студентів, пропонує інноваційні, складні та доступні академічні програми, які забезпечують студентів знаннями, навичками та впевненістю для досягнення успіху у навчальних та кар’єрних цілях. Завдяки онлайн-і очним класам студенти можуть вибрати серед сотень дворічних програм дипломів та сертифікатів, некредитних навчальних класів та навчання робочої сили. Крім того, коледж співпрацює з державними університетами, пропонуючи ступінь бакалавра та магістра в університеті.

Навчайте та дайте людям можливість процвітати у світі, що постійно змінюється. Надихайте на успіх завдяки освіті світового класу.

Розташування

 • Farmington

  College Boulevard,4601, 87402, Farmington

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання