San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

San Jose State University - School of Information

Введення

Про SJSU iSchool

Школа інформації університету Сан-Хосе готує людей до кар'єри в якості інформаційних фахівців. Випускники працюють в різних областях інформаційної професії, такі як дизайн досвіду користувачів, управління цифровими активами, інформаційна архітектура, управління електронними документами, управління інформацією, цифрове збереження та бібліотека.

Школа інформації SJSU пропонує кілька онлайн-освітніх програм, включаючи три програми магістерських студій: магістр з бібліотеки та інформатики, магістр з архівів та адміністрування документів, та магістр наук у галузі інформатики. Школа також пропонує дві сертифікаційні програми для професійного розвитку та підвищення кваліфікації.

Нагорода

Школа інформації SJSU є визнаним лідером в галузі онлайн-освіти та отримала нагороду Online Online Consortium 2014 Outstanding Online Program Award та нагороду «Ефективна практика» за 2013 рік.

Зручний і гнучкий

Студенти отримують вигоду від можливості жити в будь-якому місці під час вступу на курси, без необхідності залишати роботу і переселяти сім'ї для досягнення своїх освітніх цілей. Не виходячи зі своїх будинків, студенти можуть брати участь у онлайн-курсах і отримувати ступінь магістра, не ступаючи ні на кампус Сан-Хосе Сан-Хосе в Каліфорнії.

Інтерактивна онлайн-середовище

Крім того, студенти отримують користь від інтерактивного онлайнового навчального середовища, де ми використовуємо новітні технології для збагачення досвіду навчання. Вони зв'язуються з однолітками та інструкторами через веб-конференції, соціальні мережеві платформи, веб-систему управління навчанням та обмін миттєвими повідомленнями.

Більшість змісту курсів доставляється асинхронно - дає студентам свободу доступу до курсу в будь-який час, коли вони вибирають, з будь-якого місця. Деякі курси також включають випадкові синхронні сеанси.

Навчальна експертиза в Інтернеті

Кожен курс викладається в Інтернеті. Інструктори є фахівцями в онлайн-викладанні, використовуючи найновіші інструменти та методи, які є ефективними онлайн-викладачами. Багато членів факультету проводять дослідження щодо онлайнового навчання і діляться своїми знаннями щодо розвитку онлайн-освіти через презентації та публікації.

Розташування

  • San Jose

    San Jose State University, , San Jose

Запитання